Kuda sa gumama

Bil

Member
Kupil bi par novih guma jer su jeftinije sad nego na proljece pa se pitam dal je neki bed da ih odma stavim na motor i tak stoje preko zime ili da ih uskladištim.Inače u garaži se temperatura ne spušta ispod 5+ a i bilo bi puno jednostavnije odmah ih stavit gore da se ne zajebavam
 
Ali bi ti bilo puno pametnije staviti te gume na motor u proljece.
 
vlucic said:
Ali bi ti bilo puno pametnije staviti te gume na motor u proljece.

Definitivno, jos ak ce mu bas motor stajati dugo na istom mjestu, bolje da ihn stavi kad pocne sezona, tj. na proljece.
 
U svakom slucaju cuvaj ih do iduce sezone jer steta da motor stoji na novim gumama bezveze ih unistavati!!! (y)
 
H sobu pored kreveta, tak da ih gledaš cijelu zimu i misliš si  - imam nove gume :D
Bitno da ti je temperatura oko 15 stupnjeva, ak je niše tj. ak je oko 0 onda guma postaje malo plastična i počinje se trgati i ruljiti bez veze
 
Cigel said:
H sobu pored kreveta, tak da ih gledaš cijelu zimu i misliš si  - imam nove gume :D
Bitno da ti je temperatura oko 15 stupnjeva, ak je niše tj. ak je oko 0 onda guma postaje malo plastična i počinje se trgati i ruljiti bez veze

tocno to, gume si stavi negdje u kucu, sigurno imas mjesta. I onda ce bit ko nove  (y)
 
Samo da dodam...moje nove gume su ispod kreveta. Jedno vrijeme je stara prigovarala, ali sad se naviknula :mrgreen:
 
Bandit said:
Samo da dodam...moje nove gume su ispod kreveta. Jedno vrijeme je stara prigovarala, ali sad se naviknula :mrgreen:
stara guma ili mama ?  :misli:
 
Samo da dodam...moje nove gume su ispod kreveta. Jedno vrijeme je stara prigovarala, ali sad se naviknula
Bed bude ako ih stavis u krevet, a niko ne bude prigovaral! :mrgreen:
 
Ak ih staviš na motor onda ti je poželjno da je motor kroz zimu na štenderima, makar bi i ovak i onak trebal bit na štenderima!  (y)
 
Ako ti motor stoji na štenderima bez beda ih stavi samo ih nemoj ful napumpmati već recimo n 1.3 i to ti je to ako nemaš štendere stavi ih sastrane da se ne pigaju pod masom motora. 8)