Kupih GPZ-750 unitrac

frosty

New member
Eto ovijeh dana u moju garažu stiglo novo motociklo :cool:
daklem kupio sam gpz-a iz 83.god u vrlo dobrom stanju,mašina radi ko vurica a struja na motoru ja za divno čudo u kompletu originalna :D
motor ja naravno crne boje i kupil sam ga od frenda tak da znam kaj imam 8)
jedini problem na motoru je prednja vilica sa anti dive sistemom koja ja proslinila a nedavno su mijenjani semerinzi :evil:
Ajd ako netko ima vilicu od unitraca 750 ili običnog 750 ili čak od gpz-a 1100 nek mi se javi na mail ili na mob 098/620-059 :D
 
frosty said:
Eto ovijeh dana u moju garažu stiglo novo motociklo :cool:
daklem kupio sam gpz-a iz 83.god u vrlo dobrom stanju,mašina radi ko vurica a struja na motoru ja za divno čudo u kompletu originalna :D
motor ja naravno crne boje i kupil sam ga od frenda tak da znam kaj imam 8)
jedini problem na motoru je prednja vilica sa anti dive sistemom koja ja proslinila a nedavno su mijenjani semerinzi :evil:
Ajd ako netko ima vilicu od unitraca 750 ili običnog 750 ili čak od gpz-a 1100 nek mi se javi na mail ili na mob 098/620-059 :D

IMA GA MOJ SUSJED EVO TI MOB:0918976387
ZNAM DA G ARASHODUJE. NEGO, VIDJET ĆEŠ DA SU UNITRAKOVI LOŠI ZA ZAVOJE.
 
2 miro:hvala na broju budem ga zvao :cool: a šta se tiče zavoja nisam ja ni naviko na motore koji idu kroz zavoje ko po špagi 8)
 
frosty said:
2 miro:hvala na broju budem ga zvao :cool: a šta se tiče zavoja nisam ja ni naviko na motore koji idu kroz zavoje ko po špagi 8)

To je zato kaj si ti ČEH (slično kao braćani, škoti ili ti škrti ljudi) :mrgreen: :mrhappy:
 
Sretno :!: To je bio moj prvi motorić sa 4 cilindra, odličan samo malo teži za zavoje ali kad se navikneš biće :cool: :roll:
 
2 dado:ma to sam ti ja mijenjo sa frendom tak da još ni nas dvojca neznamo ko kome treba dat pare :mrgreen: