Kupil bi petogodišnjem dečecu prvi motor(ček)

Kawah

Well-known member
Uglavnom ,kao što naslov govori.Nekak na prvu odma mi je na pameti yamahica pw50.,no nisu baš jeftilen.Niti ne očekujem da bude,ipak im je renome na vrhu.Imate kakvu ideju,nisam u tim malim vodama ,vidim da se nudi svašta .Dečec ima štiha ,vjerovatno je to pobrao od mene ,deda sam mu.😁😁😎
 
  • Like
Reactions: cadjo and Octane
Mislim si ,ne treba za početak biti nekaj posebno.Bitno da uđe samostalno u grif,bez suvišnog petljanja ,da se jednostavno otkloni kakav kvar ili nedostatak možebitni.A ,po svemu sudeći bit će među posljednjim generacijama koje će voziti ta čuda ,dok ne ugase i to.
 
  • Like
Reactions: e39
ja trazim isto za 8 godina, di krenuti u potragu?

kaj s onim kinezima na njuskalu? prvenstvnea namjena je tranik i obliznja suma
 
i ja se dvoumim oko tih kineza jer realno nisu ni preskupi a za pocetak bi mozda bili dobri ali nisao nasao bas nikoga tko bi onako iz prve ruke mogao reci nesto o tim motoricima,jel to uopce cemu?
 
to si u pravu, al dali je bolja 7 puta za dripca da to razbija par godina
 
Dječji trial, električni ili benzinac, najkorisnije za početak moto karijere....
 
Dok sam bil klinac, svee bi dal za jednu pw80, ali nije bilo takvih mogucnost jbg, da ima nova sad za kupit uzel bi ju tak iz zajebancije za na zid u garažu 😁😁
 
  • Like
Reactions: prpa
Možda ima kakva igračka V-Strom, motoric...to bi bilo najsigurnije... :mrgreen:
 
Uzeo sam svom malom Stacyc električni prije god dana. Tada je imao 2.5 god i krenuo lagano. Sad ga fura bez problema i u većoj brzini.
Odličan električni motorić za svladavanje osnova gas/kočnica. Ima 3 razine gasa, u ovoj jačoj bez problema sjednem na njega i vuče me.
Imaju i jačih modela za starije... Ovaj Kuberg gore je isto zanimljiv.
 
moja se ozila na PW50 od 3 do 6 god, onda je jedan dan rekla da joj je dosadno jer nema neku ekipu za vozit se po grabama

prodali smo ga u neki luna park iz Sl Broda, valjda se dan dans negdje jamahica vozi😁




Srki
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
Uzeo sam svom malom Stacyc električni prije god dana. Tada je imao 2.5 god i krenuo lagano. Sad ga fura bez problema i u većoj brzini.
Odličan električni motorić za svladavanje osnova gas/kočnica. Ima 3 razine gasa, u ovoj jačoj bez problema sjednem na njega i vuče me.
Imaju i jačih modela za starije... Ovaj Kuberg gore je isto zanimljiv.
imas neku sliku?
kolko para i di si uzeo?
 
Ktm stacyc, pogledaj u internet.
Mi smo imali oset 20 R trial, kupili sic i može se vozit i ka enduro.
Ima dva poteciometra, jedan regulira odaziv na gas, a drugi brzinu.
Motor od 1kw.