Kupim kawasaki zx10r

e39

Well-known member
Znači frend se je odlučil nakon 15g opet sjest na motor..
Traži se kawasaki zx10r do 4500eur
HITNO!!
Pare su spremne...kombi isto..
Danas ..sutra..max prekosutra..
Međimurje...Zagorje..Zagreb i okolica..
Dalje nejdemo jer nam je bliže SLO i tam smo več na 3 bacili oko.
Ponude tu..
Ili na 0038630642320

Hitnooo!!
 
.
IMG-41caf2900535fa043ca37c3107cbc082-V.jpg
 
Uf ..kratki smo za njegovu..
A i bilo bi nekulturno nudit 4500 za 08/09g.
Inače.. kaže sad frend da bi digel na nekih 5500eur za 08/09g.
 
Zgleda ak još dve pive spijemo i por gemišti..bum ga nagovoril na ovu črnu neman😅
Bez obzira na sve,nemoj kupovati na taj nacin.
Tako sam ja kupio e39,i onda se drugi dan tukao po glavi. :D
Sve kupovine obavljati na trijezno. :)
 
  • Like
Reactions: e39
Električar, svaka ti čast.Bolji post nisam dosad pročitao na forumu ,a da se tiće kupovine ili prodaje bajka. 👍 👍 👍 👍 👍 👍 🍷
 
eh.. meni nikad nije bilo žal za ni jedan motor kaj sam kupil...pijan il trezen..
svaki motor je imal neku svoju štoriju i za nijednoga mi nije žal..a bilo ih je..nezna ih se broj 😅,a kad bi imal viška love niti jednoga nebi nikad ni prodal.
Uglavnom napili smo se pošteno..još si bumo jednoga natočili pak bumo vidli ..uglavnom nekaj se bu kupilo😅
 
He he to sam i ja rekel jučer..več sam kolegi i pokazal oglas od Matekove zx9r😅
 
Električar, svaka ti čast.Bolji post nisam dosad pročitao na forumu ,a da se tiće kupovine ili prodaje bajka. 👍 👍 👍 👍 👍 👍 🍷
Oh,hvala... :mrgreen:

Ja znam za sebe,kad sam pod "gasom",nista nije problem,sve greske su sitniji nedostaci,a drugi dan... ajme majko. :D
Isto je i sa zenskama. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero and toecutter
Oh,hvala... :mrgreen:

Ja znam za sebe,kad sam pod "gasom",nista nije problem,sve greske su sitniji nedostaci,a drugi dan... ajme majko. :D
Isto je i sa zenskama. :mrgreen:


Sada mi je jasno zašto si kupio onog Dominatora...vjerovatno si imao 3 promila...
A i drago mi je da mi nije bilo none doma....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: kokolo_f and e39
Kamo je nova mašina...ona koja ne dira tlo ... ?:mrgreen:
 
Kak je ovo krenulo,od onog bunta noFci na kraju bu samo dosegnul Matekovu dugu devetku 😁 😁 😁 .A i ova črna desetka kaj je predložena mi se ne čini lošom ,kilometri su kakvi jesu ,godište podnošljivo još ,cifru apnuti dole na pet i z njom doma ako je sve ostalo v redu. :cool: 👍
 
Črna se i meni čini ok..i da je po mome ja bi išel odma po nju.
Bdw jel zna neko kaj o tom motoru?