Kupiti ili ne Mini Super Moto??

Što mu znači ovo "podešavanje brzine na ručici za gas"  :misli:
 
moover said:
Što mu znači ovo "podešavanje brzine na ručici za gas"  :misli:

mozes smanjit gas...npr. toliko da rucicu mozes okrenut samo do pola gasa...pa ti ide manje...to je zbog male djece da se ne voze prebrzo!!!
 
bare_trsat said:
Evo ljudi pred odlukom sam da kupim pocketa... Mislio sam ga uzet u motospektru... Radi se o ovakvom modelu
http://www.motospektar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=22

Pa evo molio bih sve koji imaju, imali su ga ili ga vozili da mi preporuce isplati li se kupovati(kvari li se) i je li zbilja istina da ima svu ovu extra opremu sta pise dolje???

puno hvala na svim komentarima!!!

Reci to kupujes sebi ili svom klincu? Zanima me od koliko godina klinci mogu voziti takav mini bike.
 
Moze li mi molim vas netko tko ima ovakav motor reci nesto vise o njemu?? kvari li se cesto , je li kvalitetniji od "konkurencije"?? itd.....

http://www.motospektar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=65&Itemid=22
 
Ma ustvari meni bi taj pocket sluzio vise za zajebanciju po sumi...iako bi vise od svega htio nesto s brzinama...ali za to treba vise para!!! Gledo sam one bolje tomose, od 125 ccm, sa 6 brzina-novi dodje 30 000kn...a ja bi za neki pocket s brzinama dao oko 3 000kn...  takvi su rijetki
 
Imam isti takav supermoto, ali ga nisam baš izvozio tako da ne mogu reći koliko se kvare. Motoru je zablokiran gas na prvom položaju radi klinca, ali i mene sasvim solidno povuče na uzbrdici. Od navedene opreme, važan detalj ti je kuplung. Ali to je supermoto, nije za šumu.
Ponavljam, ne mogu dati mišljenje o kvaliteti, ali prodaju se jako dobro.
 
pošto nisu velike pare kupi pa češ vidjet hehe iz prve ruke  :mrgreen:
 
ja si mislim isti takav kupit jel mi se svidja  a i kvaliteta za te pare (2300) JE PRE DOBRA... :mrgreen:
 
dečki jebena je to kvaliteta moj bratič ga ima ,kinez ko kinez....nije ništa bolja kvaliteta od starih mini crossa i mini bikea....ima malo jače opruge u prednjim vilama,iste kotače ko stari mini bike,i malo bolje izgleda....kvaliteta od 1 do 5 po mojim procjenama 2,5  :palacdolje: ja nebi davao tolke pare za to jer to kurcu nevalja ko i drugi naši kinezi kad crkne kupiš drugi i to e to,skuoljajte pare pa si kupite talijana,duplo brži 10 puta kvalitetniji i pouzdaniji,ja prodajem rabljenog talijana vodeno hlađenje (blata c1)za 2400 kn....i ovaj se nemre ni malo mjerit s njim