kuplung na blati

b.r.t

New member
imam problem skurio sam več 4 štelajuča kuplunga u 6 dana  :LOL:,sad imam pitanje dal neko zna nekog da radi te kuplunge da mi ih obučesa nekom tvrđom mješavinom (ferodo,mintex...),p.s (jel neko zna kak bi se ponašo bzm kuplung ,karbonski,cijena 130 eura) (y)
 
na koju foru si uspio to skurit??  :misli: :misli: :misli:

nađi nekog ko se bavi kočnicama, tojest oblačenjem materijala u azbest i slično..
 
dečki koji oblažu pločice rade mahom sa nešto mekšim materijalima, ali bolje "grizu" .. samo se malo brže troše ...

samo meni stvarno nije jasno šta ti radiš s njim ... pa jebote, ja sam u tri godine promijenio dva puta kvačilo i jednom ga nosio na lijepljenje ...  :misli:
 
pa neznam pojelo ga je do željeza ja sam ga namjestio da nije nafrljen skroz do kraj,ostao je još 2 kruga do kraja nije ni zapinjo za lančanik niti ništa,normalno se vrtio i motor je iso puno bolje  (y)  :misli:
 
imaš tri lamele i tri opruge koje se štelaju ... sve tri moraju biti razlišito našpanane ako misliš imati neki efekat .. ;)
 
različito  :misli: ja sam sve isto našpanal na istu mjeru misliš da me to jeb...  ,a kolko moraju biti stegnute,cim jace stegnem to bolje ide  :mrgreen:  :LOL: sad kolko koju treba ak mi možeš od prilike reč  (y)
 
što je jače stegnuto, to se lamele kasnije počnu širiti... ;)
 
alo ljudi...jel ima netko odgovor gdje nabaviti - kupiti- ovako nešto ali ispravno.......kolega nema internet onda sam ja zadužen da se raspitujem za sve koji nešto trebaju... pozdrav. :misli:
 
sd team (malo skuplji),motospektar (malojeftiniji) ili kod weissluckya (sa foruma,najjeftiniji i kvalitetna roba)
 
kako se to zove odnosno kako da objasnim  trgovcu što trebam...znaš li možda okvirno koliko to košta....hvala  !!!