Kupnja i održavanje Horneta

alex_zg

New member
Poz svima. Evo imam kroz neko vrijeme kupiti Horneta 2009. - 2013. Ako mi netko može reći na što obratiti pažnju kod kupnje, kakvi su troškovi redovnog i velikog servisa?
 
Živija,ja san ima Horneta 600 i sad vozin 900,ti motori nemaju nekih tvorničkih falingi pa obrati pozornost na opće stanje motora.Troškovi održavanja su niski,redovno servisiraš potrošni materijal i to je to 😉
Pločice su ti u rasponu cijena od cca 250-550 kn po komadu
Ulje cca 100 kn po litri (kod mene Silikolene comp 4 10W40)
Filter ulja Honda HF204 120 kn (Hiflo cca 60 kn)
Filter zraka Hiflo cca 100 kn
Svijećice oko 50-70 kn komad (ne sićan se točno)
Set lanca i lančanika oko 1000 kn pa na više (ovisi koji model i jačinu lanca želiš)
Na ove cijene se uvik može naći kakva akcija ili izvući popust 😉
Fazni ne znam koliko košta jer san malog proda sa nekih 45000 km a veliki još nije doša do tw izmjene.

Ukoliko nađeš uredan primjerak samo redovno servisiraj i uživaj 😃
 
Poz svima. Evo imam kroz neko vrijeme kupiti Horneta 2009. - 2013. Ako mi netko može reći na što obratiti pažnju kod kupnje, kakvi su troškovi redovnog i velikog servisa?


Napisali su ti poviše osnovne podatke. U 80000km nisam imao nikakvih izvanrednih troškova, osim 2 žarulje prednjeg svjetla. Ja bi kupio 2011+, čisto zbog izgleda. Moj je bio 2007., čujem da još uvijek vozi i da ima preko 100k na satu. Motor koji iznimno malo traži, a puno daje.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Cajdo on kupuje onog ružnog ka u smisle77 ne tako lipog ka u Shepe
ruznoga jos vozim,nemam zamjerki
moj je 2010 i sad je na 47000km,dosadan motor sta se tice odrzavanja;);)
ako je imalo bija odrzavan neces falit,ako si pocetnik, motor je pitom za voznju,
 
  • Like
Reactions: Shepa and cadjo