Kupnja/prodaja pocketa & dijelova

mini RR ko ima kaku pilu eftino al da je masina kak spada? PP  :mrgreen:
 
prodajem dijelove za moni moto (pitbike) - obije felge sa diskovima i lancanikom u dobrom stanju,rezervar -malo losiji, okvir u super stanju sa vilicom, masina u upitnom stanju za dijelove , plastika gornja u dobrom stanju polakirana i prednji blatobran isto polakiran i ok stanje, auspuh u dobrom stanju,kurbla- meganizam u super stanju a okolna plastika ima mala ostecenja (pes ju je probal pojesti :)
slike saljem na mail jer je tu ogranicena velicina.

moze zamjena za moto dijelove i moto opremu, alat,elektroniku ili razno.

cijena je po dogovoru i bila bude jako povoljna.
moze i mail:[email protected]
 
emma said:
imaš li zadnju gumu.

imam, i unutarnju i vanjsku.. nije bila busena a prakticki ni vozena.
jedino kaj je bila vec neko vrijeme ispuhana a kad sam isel napumpati da ju provjerim onda mi je ventil pobjegel unutra pa nisam uspjel.
 
enigmus01 said:
prodajem dijelove za moni moto (pitbike) - obije felge sa diskovima i lancanikom u dobrom stanju,rezervar -malo losiji, okvir u super stanju sa vilicom, masina u upitnom stanju za dijelove , plastika gornja u dobrom stanju polakirana i prednji blatobran isto polakiran i ok stanje, auspuh u dobrom stanju,kurbla- meganizam u super stanju a okolna plastika ima mala ostecenja (pes ju je probal pojesti :)
slike saljem na mail jer je tu ogranicena velicina.

moze zamjena za moto dijelove i moto opremu, alat,elektroniku ili razno.

cijena je po dogovoru i bila bude jako povoljna.
moze i mail:[email protected]

sve prodano - hvala kupcima
 
goped romobil prodajem 60 ccm UMO6 ,brzina max 35 km mašina top stanje 1700km prešla.Oglas njuškalo-Ostale marke romobil -goped UMO6 60 cm3 benzin
Šifra oglasa: 9465846
 
Nudim u zamjenu kombinaciju (sistem) za mini RR ispravan do vrjednosti 1000kn.. Inbox info  :)
 
znaci kupujem karb dellorto sha 12,14,15,16,znaci bilo koji od ovih navedenih,treba mi za mini bike.

evo to je taj karb sa slike:
2ajx4sy.gif



pa ako neko ima,ponude sa slikama na pm,i normalno karb treba biti potpuno ispravan,i da ima sve na njemu.
 
http://www.frcomoto.si/index.php?route=product/category&path=312_313
 
Vec sam tu gledao ali nigdje ne vidim prirubnicu za njega? Pretpostavljam da bi najbolje odgovarao 15-15? On vec ima i filtar zraka na sebi, ako slika nije samo simbolicna?
 
kruns said:
Vec sam tu gledao ali nigdje ne vidim prirubnicu za njega? Pretpostavljam da bi najbolje odgovarao 15-15? On vec ima i filtar zraka na sebi, ako slika nije samo simbolicna?
da,ima filter na sebi,bas kao sto je i na slici.

a sto se tice prirubnice nju si sam napravis.

cijev, komad pleha koji izbusis i povaris cijev i montiras SHA frgu
qn45ky.jpg


ja sebi to trazim za mini bike,odlicno ide sa tim karbom.

ali mos si staviti i na mini bike,karburator od tomos umo 6,toga imas na njuskalo koliko kod oces cijena,oko 100-120kn,i sa tim ce ti ici dobro,mini bike.
 
Prirubnica za minibike mora imati flater, lim na usisu kao nepovratni ventil. Nije bas tako jednostavno kao za bing npr...