Kupnja rabljenih motocikala u Italiji

[email protected]

Well-known member
Aug 20, 2011
1,139
647
113
31
Hreljin
ljudi, pitanje. dali postoji neka firma koja se bavi uvozom? malo se raspitujem jer sam nasao nesto dosta zanimljivo na subito it ali moram malo proucit koliko bi uvoz za 1000ccm i koliko bi sve skupa izaslo

Xj6_2013

Member
Oct 15, 2021
39
77
18
Labin
ja sam se isto raspitivao i rekli su mi Moto expert iz Splita da je odličan. na njuškalu sam jos nasao i DMC iz Zagreba i Auto Stribor. E sad dali se bave uvozom iz IT to neznam.

• Like
Reactions: Majest

Paf

Well-known member
Sep 19, 2020
2,682
4,084
113
Zadar
Te koje si naveo, a pogotovo Moto-expert-Split-,ne dovozi iz Italy motore...samo Germany...mislim da ako hoćeš iz Italy, mora ćeš sam organizirat sve...

Paf

Well-known member
Sep 19, 2020
2,682
4,084
113
Zadar
da steta jer sam na bas dobro naletio u italiji
I ja sam pokusavao iz Italy,cak sam nudio tipu iz Venecije da mi doveze svog Stroma osobno, ostane vikend...sve bi mu platio i avion nazad, ali da mi papire sredi i pošalje odmah nazad kad se vrati...skoro je došlo do dogovora,i javia mi da ga je proda tamo...,poslije je ipak stigao Strom... ali iz Germany-Salonski primjerak-... pun pogodak...

[email protected]

Well-known member
Aug 20, 2011
1,139
647
113
31
Hreljin
I ja sam pokusavao iz Italy,cak sam nudio tipu iz Venecije da mi doveze svog Stroma osobno, ostane vikend...sve bi mu platio i avion nazad, ali da mi papire sredi i pošalje odmah nazad kad se vrati...skoro je došlo do dogovora,i javia mi da ga je proda tamo...,poslije je ipak stigao Strom... ali iz Germany-Salonski primjerak-... pun pogodak...

a vidjet cemo jos malo di i kako. ovo su jos sad samo raspitivanje, ne djelujemo jos

infinity

Well-known member
Jan 23, 2008
4,396
1,607
113
Ti stromovi sta se uvoze iz D...kako sam ima čut,sklapaju se u Indiji,zato su na losem glasu.
Pogledaj ispod celera na trokutu,moralo bi pisat Made in Bollywood.

Paf

Well-known member
Sep 19, 2020
2,682
4,084
113
Zadar
Ti stromovi sta se uvoze iz D...kako sam ima čut,sklapaju se u Indiji,zato su na losem glasu.
Pogledaj ispod celera na trokutu,moralo bi pisat Made in Bollywood.
Nemas ti pojma.,Strom nikad nije bio na losem glasu,nit je van Japana sklapan... mozda neka tvoja jurilica bez lezajeva... :mrgreen: