Kupnja rabljenih motocikala u Italiji

Doselila se jedna obitelj u moje susjedstvo prije 5-6 godina. Na kraju je ispalo da ih Interpol traži zbog članstva u jednoj organizaciji iz ruralnih dijelova Italije. :mrgreen:
 
ljudi, pitanje. dali postoji neka firma koja se bavi uvozom? malo se raspitujem jer sam nasao nesto dosta zanimljivo na subito it ali moram malo proucit koliko bi uvoz za 1000ccm i koliko bi sve skupa izaslo
 
ja sam se isto raspitivao i rekli su mi Moto expert iz Splita da je odličan. na njuškalu sam jos nasao i DMC iz Zagreba i Auto Stribor. E sad dali se bave uvozom iz IT to neznam.
 
  • Like
Reactions: Majest
to je i meni sve sinoc izletilo, mislio sam se javit pa provjerit za svaki slucaj ako se bave uvozom
 
Te koje si naveo, a pogotovo Moto-expert-Split-,ne dovozi iz Italy motore...samo Germany...mislim da ako hoćeš iz Italy, mora ćeš sam organizirat sve...
 
ja sam se isto raspitivao i rekli su mi Moto expert iz Splita da je odličan. na njuškalu sam jos nasao i DMC iz Zagreba i Auto Stribor. E sad dali se bave uvozom iz IT to neznam.
moto expert odličan,uzeo od njih (y)
 
Te koje si naveo, a pogotovo Moto-expert-Split-,ne dovozi iz Italy motore...samo Germany...mislim da ako hoćeš iz Italy, mora ćeš sam organizirat sve...

da steta jer sam na bas dobro naletio u italiji
 
da steta jer sam na bas dobro naletio u italiji
I ja sam pokusavao iz Italy,cak sam nudio tipu iz Venecije da mi doveze svog Stroma osobno, ostane vikend...sve bi mu platio i avion nazad, ali da mi papire sredi i pošalje odmah nazad kad se vrati...skoro je došlo do dogovora,i javia mi da ga je proda tamo...,poslije je ipak stigao Strom... ali iz Germany-Salonski primjerak-... pun pogodak...
 
I ja sam pokusavao iz Italy,cak sam nudio tipu iz Venecije da mi doveze svog Stroma osobno, ostane vikend...sve bi mu platio i avion nazad, ali da mi papire sredi i pošalje odmah nazad kad se vrati...skoro je došlo do dogovora,i javia mi da ga je proda tamo...,poslije je ipak stigao Strom... ali iz Germany-Salonski primjerak-... pun pogodak...

a vidjet cemo jos malo di i kako. ovo su jos sad samo raspitivanje, ne djelujemo jos
 
I ja sam pokusavao iz Italy,cak sam nudio tipu iz Venecije da mi doveze svog Stroma osobno, ostane vikend...sve bi mu platio i avion nazad, ali da mi papire sredi i pošalje odmah nazad kad se vrati...skoro je došlo do dogovora,i javia mi da ga je proda tamo...,poslije je ipak stigao Strom... ali iz Germany-Salonski primjerak-... pun pogodak...
Ti stromovi sta se uvoze iz D...kako sam ima čut,sklapaju se u Indiji,zato su na losem glasu.
Pogledaj ispod celera na trokutu,moralo bi pisat Made in Bollywood.
 
Ti stromovi sta se uvoze iz D...kako sam ima čut,sklapaju se u Indiji,zato su na losem glasu.
Pogledaj ispod celera na trokutu,moralo bi pisat Made in Bollywood.
Nemas ti pojma.,Strom nikad nije bio na losem glasu,nit je van Japana sklapan... mozda neka tvoja jurilica bez lezajeva... :mrgreen:
 
ima mozda netko account na subito it? ovaj oglas nema mail, fiksni telefon a imam osjecaj da ako budem zvao da se necemo bas sporazumjet
 
vjerojatno s dobrim razlogom
Neznam, ima sitnih problema / ali neće niko da se zahebava / sa njima, oce ovo, ono...ali ako zapneš, može se naći i kupiti u osobnom aranžmanu...