Kupnja skutera od 50ccm - savjeti i iskustva (Generalna tema)

Evo kiša još uvijek!!! :x
Zanima me kakvi su PGO G-max 50 scooteri?
Yamahu ću vjerovatno uzeti ali mi se ne sviđa na njoj što su plastike izgrebane,i što je rađena generalka na njoj(iako ima i račun od toga)
Pa iz tog razloga još tragam i raspitujem se(ovdje)
Hvala
:)
 
dajte neki br telefona,ili link,...
kupnja skutera će me izluditi,koji bi hteo-izgrebane plastike,koji dobro izgleda neznam kakav je(pgo g-max 50),a dobro izgleda,... :misli:
Dajte mi neki savjet,ne znam šta da radim!!!
Danas probao peugeot streetfighter 2,neide,nevuče ni blizu ko aerox,... :?

Ajde neki savjet,HVALA. :shock:
 
ma daj bjezi od tih pgo-a i peugeota,kupi neki neki normalni skuter...
 
Jedini normalan  scooter koji sam našao u Brodu je ta Yamaha Aerox GP1  :)
Ali na njemu su plastike dosta izgrebane pa ne znam da li da ga uzimam,radjena je generalka na njemu,vlasnik je zaboravio da sipa 2T njega pa zaribao,ima račun od popravke.
Jako dobro radi,ima blokadu na auspuhu,ali kad dostigne 8000 okretaja povuče ko lud.On mi kaže da treba skinuti blokadu(koju on inače nije imao dok je vozio) na auspuhu,jer ju je ostavio dok malo ne razradi mašinu,i da kad je nema motor skroz drugačije radi i vuče nego sa njom.
Pa eto zbog toga se dvoumim  :misli:
i ne znam štada radim,inače bi ga već uzeo!

 
ako je slozeno kako treba,onda ti plastike nebi trebale biti problem,jer farbanje te dode 1000-1500kn i pofarbas ga u boje koje ti zelis...
 
Zanimaju me naljepnice za Aeroxa,
e da Aerox u dvoristu  (y)
poskidao sam ih jer su u 90% one bile izgrebane,pa je i motor djelovao losije,međutim kad sam ih poskidao,i nije teko lose
 
a ja mislio da te zanimaju naljepnice za suzuki gsxr 1000  :mrgreen:

pitam dal original naljepnice od yamahe aerox ili neke druge,tipa polini,malossi....?
 
:LOL: the Docktor,GP1,AEROX,u glavnom u tom smislu,jer sam ih sve poskidao,a kad bi ih stavio pokrile bi skoro sve ogrebotine(većinu),jer je baš po njima bio ogreban.
 
original naljepnice su uzasno skupe,javi se clanu cdawg on ti izraduje naljepnice po narudzbi,moze ti napravit sve sta zelis,dogovori se sa njim,evo ti njegov profil http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=2884