Kupnja skutera od 50ccm - savjeti i iskustva (Generalna tema)

prije ljepljenja naljepnica poravnaj te ogrebotine, ofarbaj plastiku, inače će ti sve izgledati još gore
 
zadnje(crvene) plastike danas riješio,ofarbao ih,super izgledaju,o airbrashu nisam razmišljao,ali to ne bih.
Evo i par slikica
 
Bočna nogara ko' otvarač za konzerve  :LOL:
Sada kad bolje pogledam, ispada mi aerox iz užeg izbora najljepših 50-tki  :palacdolje:
Sic za suvozača + čep rezervoara :lolcry:
Ispoliraj ovu marmitu, katastrofa izgleda
 
Scooter je kupljen pre 3 dana :wink:
a ja radim,pa baš nemam puno vremena trenutno da ga sređujem,i plastike danas(juče) sredio u vreijeme rednog vremena na poslu  :mrgreen:
one su jako loše izgledale,sigurno su padali sa njega,pa sam sretan što je to riješeno. 8)
 
Našao sam neke naljepnice,takve ili slične ako neko ima ili pravi,zanima me cijena,...
ova mi je zanimljiva,samo da je sive boje,
 
Biker znam pa vidi se iz aviona da nije serijska.. zato i kazem da izgleda kao otvarac konzervi
Za svaku caku me hebu na ovom forumu  :palacdolje:  :cry: :oops:
 
malaga said:
ja da sad kupujem skuter 50ccm onda bi to bio novi zip 50 2t,odlican mali skuter sa odlicnom cijenom od samo 8-9000kn,i super za tuning bez obzira sta je zracno hladenje,ali vidio sam da ti frend zeli vodeno hladenje a zip je zracno...
drugi izbor bi bio malaguti phantom,malo su dotjerali taj skuter nakon puno godina,sad ima modernije farove,stop i druge sitnice,odlican mali sportski skuter sa odlicnom minarelli masinom...
šta je bolje , taj zip ili fly 50 2t ?
 
markookram said:
šta je bolje , taj zip ili fly 50 2t ?
a cuj zip je onako mali skuter,vragolan za tuning :mrgreen: ali ako namjeravas vozit serijalu,onda ti je mozda za svaki dan bolji fly,jer je ipak veci i ima vece kotace,a isti su sto se tice masine...
 
Pozdrav kupujem skuter do 50 kubika, po mogućnosti piaggio ili gillera, ostalo ne baš. Koji mi preporučate, može bit i polovni. Ovaj mi je upao u oko, jel to šta valja? Ne kužim se u motore nikako, samo znam vozit:)http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/piaggio-nrg-50-cm3-oglas-2782460
 
Spojene teme.

gjurki said:
Pozdrav kupujem skuter do 50 kubika, po mogućnosti piaggio ili gillera, ostalo ne baš. Koji mi preporučate, može bit i polovni. Ovaj mi je upao u oko, jel to šta valja? Ne kužim se u motore nikako, samo znam vozit:)http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/piaggio-nrg-50-cm3-oglas-2782460

Pročitaj starije postove u ovoj temi (kreni od prve stranice), mislim da će biti od koristi! (y) Ima i par korisnih linkova na prvoj stranici (na druge teme na forumu, slične tematike).
 
Kymco Agility City 50 2T  ;) omjer dobivenog za te novce je izvrstan,dvotaktni veliki 16 colni kotaci, 2g garancije ili 10 000km i kofer u cijeni.
Cijena mu je za kes oko 12900kn
 
eskaberna said:
Kymco Agility City 50 2T  ;) omjer dobivenog za te novce je izvrstan,dvotaktni veliki 16 colni kotaci, 2g garancije ili 10 000km i kofer u cijeni.
Cijena mu je za kes oko 12900kn
Ja u 2g  21 000km....pa mi opet valjala garancija do kraja...Piaggio grupa definitivno  (y)
 
eskaberna said:
Kymco Agility City 50 2T  ;) omjer dobivenog za te novce je izvrstan,dvotaktni veliki 16 colni kotaci, 2g garancije ili 10 000km i kofer u cijeni.
Cijena mu je za kes oko 12900kn

Kakvi su to, neki novi kotači?  :021:
 
Evo, da se pohvalim da sam se konačno (opet) motorizirao. Prodao bicikl, dodao soma kuna i kupio Sym BasiX iz 2007. Kolega ga ima dulje vrijeme i jako je zadovoljan, pa sam odlučio ići na sigurno (a i ispao me samo 3000 kn). Skuter je prešao 8700 km, ima sve originalno osim ulja i goriva, malo je počvrkan, ali taman to prek zime ušminkam i regam ga na proljeće. Inače, motor sam zadnji put imao 2002. i zadnjih 9 godina sam slinio za bilo čime što ima dva kotača i ide brm brm. Inače ide oko 70 km/h i vuče kao zmaj (ne kombajn). Živjeli.