Kupnja starijeg motora - Honda VT 500 C

Aprlia Pegaso 650,kupio sam je novu 2001 god.,vozio 3 mjeseca i prodao sto-brze...
 
i meni je pala na pamet, al mislim da to ni za njega... njemu treba neki staloženi tourer... pegaso je vražji traktor... izgleda civilno, al te natera da mu ljubiš nanu...
ma tocno, nije to za mene. ova honda je tocno ono sto trazim, sve shadowke nakon 90e mi se ne sviđaju nikako.
zanimalo me koliko je tesko odrzavati takav motor u danasnje doba jer sam odavno ispao iz svega toga, i ocito je veliki problem. ne zelim na kraju da lezim vise ispod motora nego sta se vozim, i ocito tu nema srece.
 
Velim, nisam ih viđao, niti kad čuo da je o njoj netko pričao, to zna bit implikacija takvih stvari, možda stvarnost nije takva, ali iz mog viđenja... možda radije neki drugi model motora... možda netko ima bolji prijedlog takvog tipa motora iz tog vremena...

Ja bih želio da se voziš, i šarafiš unutar granica gušta, ali baš VT500 mi ne vuče na to (velim, možda sam i u krivu, to šta ja ne znam, ne znači da i drugi ne znaju...), bar ne ovdje... poznam ljude koji vozaju dosta rijetke motore raznih godiša, ali velika većina ih je prošla kalvariju kakve mislim da ti ne treba, a i bili su podosta involvirani i sposobni mehaničari i pronalazači dijelova i opreme...
 
Velim, nisam ih viđao, niti kad čuo da je o njoj netko pričao, to zna bit implikacija takvih stvari, možda stvarnost nije takva, ali iz mog viđenja... možda radije neki drugi model motora... možda netko ima bolji prijedlog takvog tipa motora iz tog vremena...

Ja bih želio da se voziš, i šarafiš unutar granica gušta, ali baš VT500 mi ne vuče na to (velim, možda sam i u krivu, to šta ja ne znam, ne znači da i drugi ne znaju...), bar ne ovdje... poznam ljude koji vozaju dosta rijetke motore raznih godiša, ali velika većina ih je prošla kalvariju kakve mislim da ti ne treba, a i bili su podosta involvirani i sposobni mehaničari i pronalazači dijelova i opreme...
razumijem sve, to su i razlozi zasto pitam pametnije od sebe, plus sta vec odavno nisam u tim vodama.
ta moja honda cb 400 je isto bila rijedak primjerak i bilo je problema za dijelove i ikakav servis, ali to je bilo pred dosta godina pa sam htio provjeriti je li se nesto promijenilo usporedno s razvojem foruma, raznih parts shopova na internetu i opcenito povezanosti bajkera.
 
Pozdrav svima!

Novi sam ovdje, volio bih čuti mišljenja iskusnijih.

Već neko vrijeme razmišljam o Hondi, iz naslova, i zanimaju me vaša iskustva i savjeti - koliko je razumno kupiti tu Hondu gledajući od strane održavanja i neke općenite pouzdanosti?

Koliko je teško doći do dijelova i jesu li popravci nerealno skupi?

Hvala svima!
Da sam na tvom mjestu kupio bih taj motor. Ako ga želiš i imaš mogućnost da ga kupiš, zašto da ne.
Na internetu nađeš sve što ti eventualno treba od dijelova, ako baš treba i cijeli motor za dijelove.
Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?