Kupnja yamaha wr 250 r savjet molim

H@k

Member
Pozdrav,

U Rijeci se prodaje yamaha wr 250 r iz 2013, 5000km, za 34000kn zadnja cijena...
Dali taj motor vrijedi te novce, kupio bih, ali nisam načisto dali je to ta vrijednost. Motor je očuvan kako sam vidio na slikama...

Također, koji je najbolji i relativno povoljan način da se motor doveze iz Rijeke do Splita, te da ja idem uz motor? Dali postoji teretni vlak na toj relaciji? Iz Zg sam 2 puta na taj način kupio motor...

Hvala
 
Odi do P&B, Yamaha Split zbog procjene vrijednosti.

Dovesti ga moš trajektom.
 
Najbolji ti je način sjesti NA motor i vozit! Kakvi trajekti!
Taj motorić ide čak i po autocesti ( ja ga probao ZG - RI ) - uz nešto strpljenja .
Pa može valjda i po magistrali ...

Inače motor je 1/1 . Apoteka .  (y)
E sad , da li to vrijedi te novce ... s obzirom koliko je novi koštao ... mislim da ipak da.

Naravno  , ne zaboravi da ovo nije hard i da za te novce ipak možeš kupiti solidnog harda - AKO ti takav treba.
 
Elias said:
Odi do P&B, Yamaha Split zbog procjene vrijednosti.

Dovesti ga moš trajektom.

Kako će ga procijeniti ako im ga ne mogu dovesti na pregled? Iako, lik mi je rekao da se obratim yamahi u ST, da Joke zna sve o motoru...
 
PG said:
Najbolji ti je način sjesti NA motor i vozit! Kakvi trajekti!
Taj motorić ide čak i po autocesti ( ja ga probao ZG - RI ) - uz nešto strpljenja .
Pa može valjda i po magistrali ...

Inače motor je 1/1 . Apoteka .  (y)
E sad , da li to vrijedi te novce ... s obzirom koliko je novi koštao ... mislim da ipak da.

Naravno  , ne zaboravi da ovo nije hard i da za te novce ipak možeš kupiti solidnog harda - AKO ti takav treba.


Novi košta 50.000,00kn čini mi se...
Meni treba enduro za lagani off road ponekad, a većinom da budem agilan po gradu ljeti od točke A, do točke B... Razmišljam da mi je bolje uzeti WR 250 nego beverly... Koristit ću ih oba u gradu pretežno, ali ovaj drugi mi nudi zadovoljstvo koje beverly ne može nikada nadomjestiti  :mrgreen:

Ti kažeš motor je 1/1... Dali misliš općenito ili poznaješ baš ovoga u Rijeci?


 
Poznam baš toga . Prodavača talođer . Imaš ga i tu na forumu .
A poznaju ga i ovi u Splitu.
Nemaš brige.

Motor ti je dobar za tu namjenu. Bicikla.  (y)
 
H@k said:
Kako će ga procijeniti ako im ga ne mogu dovesti na pregled? Iako, lik mi je rekao da se obratim yamahi u ST, da Joke zna sve o motoru...


Pa procijeni ga onda sam