Kupovina choppera

st_driver

New member
Dakle, kupuje mi otac motor, al palo je da mene da izaberem...
Znaci trazim nesto oko 3500 eura i ne slabije od 500 ccm(naravno chopper)...
Naletio sam u oglasniku na Suzuki savage 650 chooper, 97.g za 3500 eura.(registriran cijelu godinu)
Zanima me ako netko zna nesto o tom motoru, i je li cijena ok, ili ako neko zna da se prodaje motor po gore navedenim kriterijima :wink:
 
FilipST said:
Dakle, kupuje mi otac motor, al palo je da mene da izaberem...
Znaci trazim nesto oko 3500 eura i ne slabije od 500 ccm(naravno chopper)...
Naletio sam u oglasniku na Suzuki savage 650 chooper, 97.g za 3500 eura.(registriran cijelu godinu)
Zanima me ako netko zna nesto o tom motoru, i je li cijena ok, ili ako neko zna da se prodaje motor po gore navedenim kriterijima :wink:

To ti je super motor (y)

Malo je čudno da ima jedan cilindar :misli:
Ali imao ti ga JAmes 1100,i mislim da je bio jako zadovoljan... znam da se jebeno čuje kad pucaš :mrgreen: (y)

 
google  :wink: ja sam o svom motoru nasla doslovno sve na stranim forumima "specijliziranim" samo za njega.  (y)
 
da ima jedan cilindar iima ih malo a cijena i nije nešto povoljna.ja bi to zaobiša i tražia shadow 600,virago 535(nedavno sam '95. proda za 2800 E),intruder 800,en 500...
 
Mislim da ti je to malo prestar i prerijedak motor. Moglo bi biti problema s održavanjem, a ima i samo jedan cilindar. 

Honda VT 600 Shadov, Yamaha Virago 535, Kawasaki EN 500 su ti već navedeni kao moguća alternativa, a možda mi ti i koji stariji Marauder ušao u tu svotu.

On ipak ima 800 ccm i sasvim solidno vuče. Ali kod chopera ti je puno u izgledu i dorada pa će tu srce puno više raditi nego razum  :wink: :mrgreen:
 
Ne znam jel to puno, ili malo novaca, ali motor je i više nego izvrstan. Istina, malo je mali, ali nema zamjerke na njega. Jedan cilindar, i mislim da je to mašina sa DR 650 uzeta. James1100 je imao 2000 godinu, i koliko znam, jedina zamjerka je bila na njegovu veličinu. Malo ipak kratak motor.

Ali sve ostalo, bez obzira na jedan cilindar, odlično.
 
i ja dajem glas za Hondu Shadow ima je lijepa je , a što je najvažnije ako ju kupiš neće te glava bolit  :biker:
 
neka uzme suzuki intruder 800 od "plačenika", koji ga prodaje. nađi nick name na forumu plačenik. :wink:
 
da, sinna - on ce biti taman za 3500 €  :misli: :shock: :shock: :shock:
 
2fast4you said:
da, sinna - on ce biti taman za 3500 €  :misli: :shock: :shock: :shock:
neće bit 3500 eura, nego 7500 eu. :D bolje da kupi novije nego škovacu. :wink:ipak je to ozbiljan čovik i malo je jači, pa je bolje imat konja i kubika ispod guzice. (y)uz to mislim da je to najbolji izbor za čovjeka.
 
Sinna said:
neće bit 3500 eura, nego 7500 eu. :D bolje da kupi novije nego škovacu. :wink:ipak je to ozbiljan čovik i malo je jači, pa je bolje imat konja i kubika ispod guzice. (y)uz to mislim da je to najbolji izbor za čovjeka.

Vjeovatno bi i kupija ali mislim da je poanta u 4000 eura razlike!? Il se varam?  :misli:
 
Evo gledam savjete...Vidim da neki hvale tog suzukija i stvarno mi odgovara cijenom, al nekako mi se ne sviđa sta je jedan cilindar(cisto subjektivno) i sta je rijedak, premda mi po cijeni odgovara...
Gleda sam po oglasnicima al za virago svi traze vise, moga bi  kupit 250 bez problema al to je premalo...
 
FilipST said:
Evo gledam savjete...Vidim da neki hvale tog suzukija i stvarno mi odgovara cijenom, al nekako mi se ne sviđa sta je jedan cilindar(cisto subjektivno) i sta je rijedak, premda mi po cijeni odgovara...
Gleda sam po oglasnicima al za virago svi traze vise, moga bi  kupit 250 bez problema al to je premalo...

Nećeš pogriješiti sa suzom (y)

Kupiš virago 535, 99' ili 00' godište za 3500-3800 € a novi je koštao cca 10 000 DM,mislim d aje malo previše,a uostalom tih jamahica imaš pun kufer...

Pa bolje je da ti je motor jedinstven (y)
 
Savage LS650 - 1 cilindar - 27ks - brzina 120 (možda i 130 uz malo truda)

Osim veličine, nikakvih primjedbi nema na njega. Naravno, ako od početka prihvatiš da je slabiji i ne tražiš dolazak do Zadra za 2 sata :mrgreen:

Ja sam (zbog nekih tekućina :mrgreen:) svojega maltretirao pucanjem i mučenjem i sve je junački izdržao. Potrošnja 3,5 litre, ima remen i tih je u vožnji. Nije kompliciran za održavanje i nema "bolesti".

I da mala snaga nebi zavarala: vožnja u dvoje uz Velebit je tražila vraćanje u 4-tu samo radi oštrih zavoja. Uspon nije bio problem.

Da ostanem pri temi: Brzi s foruma prodaje LTD450 sa ugrađenom mašinom 550.
 
James1100 said:
Savage LS650 - 1 cilindar - 27ks - brzina 120 (možda i 130 uz malo truda)

Osim veličine, nikakvih primjedbi nema na njega. Naravno, ako od početka prihvatiš da je slabiji i ne tražiš dolazak do Zadra za 2 sata :mrgreen:

Ja sam (zbog nekih tekućina :mrgreen:) svojega maltretirao pucanjem i mučenjem i sve je junački izdržao. Potrošnja 3,5 litre, ima remen i tih je u vožnji. Nije kompliciran za održavanje i nema "bolesti".

I da mala snaga nebi zavarala: vožnja u dvoje uz Velebit je tražila vraćanje u 4-tu samo radi oštrih zavoja. Uspon nije bio problem.

Da ostanem pri temi: Brzi s foruma prodaje LTD450 sa ugrađenom mašinom 550.

  Hvala što misliš na mene, ali više se ne prodaje  :B:

  Danas promjenio vlasnika.
 
Možda je kasno,ali ovo je moje mišljenje o savageu;kupio sam ga u slavoniji sa 4 000 km sjeo na njega i 750 km do doma bez brige.u godinu ipo prešao 24 000 km bez ikakvih kvarova.Troši 5 lit.i ide 140/na sat.jest malo manji za dvoje,ali sigurno neće stati zbog gluposti kao neki drugi (bez uvrede).Sad imam vl 1500,ali kad vidim prijatelja na savageu još mi je žao što sam ga prodao.Dakle ako ne patiš od veličine i hoćeš trajan i kvalitetan bajk kupi ga (y)