Kupovina KLEa

Edi

New member
Dakle ne želim kupit novi, znači nešto polovno od 99'-02' da je jeftino...(oko 3000€) sad gledam cijene okolo, likovi traže za njih 4000€! Dali oni stvarno tolko vride il se može nać za jeftinije?
 
Znam da je jedan tražio za '97 oko 3500 EURA. A cijene su obično visoke, pa je tako jedan moj priatelj kupio godinu starog za 40000 kuna, a novi je sada oko 45000...
U principu držim da bi za 3500 eur mora moć nabavit tip-top KLEjca i to godinu 99-00. Samo moraš bit uvjerljiv.
 
to godiste su ti oko 4000e.
a sto se tice motora znam vise njih koi su prezadovoljni :cool: :cool:
 
Vec se pisalo o tome...
Kao sto te vec iznenadilo cijena je (pre)visoka za rabljeni. Razvilo se nekoliko teorija, ali sve se svodi na isto:
...ili je novi KLE prejeftin (tu teoriju zastupaju vlasnici KLE-a)
...ili je cijena rabljenih nenormalno velika (tu teoriju imaju potencijalni kupci KLE-a)
...u svakom slucaju ako ga i platis puno dobit ces dobru cijenu kad ga budes prodavao!
P.S. ima dosta ljudi na forumu koji voze taj motor (neki su spominjali da ce prodavati svog) pa se raspitaj.
Vlasnici KLE-a javite se!
 
Edi said:
honda transalp mi isto igra, nek se javi ako ko prodaje :cool:
evo ti broj iz malog oglasnika u splitu:
transalp 98 g. 27000km(pari mi se malo) 4700e(098/1906295)
 
pa možda i je al tako se kreču cijene šta se transalpa tiče.
a šta bi reka na 2001. godinu 5999 eura. :roll:
 
VEKI said:
pa možda i je al tako se kreču cijene šta se transalpa tiče.
a šta bi reka na 2001. godinu 5999 eura. :roll:
Ma mogu ja pricat sto hocu kad ne zivim u HR. Koga briga. Hajde baci onu Sasinu racunicu na ovo:
Honda XL 650V (Transalp), 2001, 12.273km, 4200 EUR-a.
 
GussRadWixer said:
VEKI said:
pa možda i je al tako se kreču cijene šta se transalpa tiče.
a šta bi reka na 2001. godinu 5999 eura. :roll:
Ma mogu ja pricat sto hocu kad ne zivim u HR. Koga briga. Hajde baci onu Sasinu racunicu na ovo:
Honda XL 650V (Transalp), 2001, 12.273km, 4200 EUR-a.
dobrroooo jeeee :evil: :evil:
:yikes: :yikes: ja sam svoga s istim takvim opisom platija 6000 eura :yikes:
jel to u njemačkoj cijena :?: :misli:
 
Je. Ali u Njemackoj je uvijek dobra cijena, jer je trziste veliko. A sad kad krenes odbijat i dodavat

4200 + 8% (od kataloska vrijednost)+10%+22% i kak vec ide...

To je falilo u onom Sasinom clanku (jbga, trebao sam tamo komentirati), on se fokusirao na najnoviji model, kojeg onda nije jos ni bilo u prodaji, a zanemario je godinu dana stariji, kojeg mozes dobiti u pola cijene (Suzuki GSX-R 1000/K4 za 7999 EUR-a naprama 12500 koliko je bio novi). Cini mi se da je u HR razlika u 2000-3000 kuna.

Nego zasto je taj katalog drzavna tajna? Zasto taj dokument nije moguce pronaci na internetu? Bem ti e-drzavu. :evil:
 
katalog postoji al za motore ti procjenu radi jedan čovjek na jankomiru i znam da ak cariniš npr. u čakovcu da šalju papire u zg on procijeni motor i po tome se obračunaju davanja-sve skupa traje i nikad neznaš kaj buš dobil

ps.čul sam da varaždin to ne radi nego sami određuju cijenu na koju idu davanja jer svi generalno ne jebu račun koji dofuraš iz njemačke-bar za motore
 
Dugi said:
Vec se pisalo o tome...
Kao sto te vec iznenadilo cijena je (pre)visoka za rabljeni. Razvilo se nekoliko teorija, ali sve se svodi na isto:
...ili je novi KLE prejeftin (tu teoriju zastupaju vlasnici KLE-a)
...ili je cijena rabljenih nenormalno velika (tu teoriju imaju potencijalni kupci KLE-a)
...u svakom slucaju ako ga i platis puno dobit ces dobru cijenu kad ga budes prodavao!
P.S. ima dosta ljudi na forumu koji voze taj motor (neki su spominjali da ce prodavati svog) pa se raspitaj.
Vlasnici KLE-a javite se!

Potpisujem ovo u potpunosti. Ja sam svog 2002. platio 4500 ojra i ne zalim novce.

Pretpostavljam da ce Freshman vidjeti temu, on je nesto spominjao da bi prodavao svoj.

Za novce koje inicijator teme posjeduje, 2001-2002 bi se morao moci dati kupiti, ali svakako prije proljeca jer ce tada vjerojatno cijene opet otici gore.
 
VEKI said:
Edi said:
honda transalp mi isto igra, nek se javi ako ko prodaje :cool:
evo ti broj iz malog oglasnika u splitu:
transalp 98 g. 27000km(pari mi se malo) 4700e(098/1906295)

previše... transalp očito otpada jer je još skuplji nego KLE...

za KLEa 99'-00' bi da do 3300- 3500€ max., za 01-02 3500- 4000max ako su u besprijekornom stanju i ne sa puno km
 
ja sam bio u slicnoj dilemi prije par mjeseci. Zvao sam brdo brojeva iz oglasnika i stvarno je nevjerojatno kako KLE drzi cijenu. Ne znam da li su ih uspjeli prodat za 27-30k kn ali niko nije htio spustit cijenu iako su neki bili mjesecima u oglasniku. Ja sam na kraju uzeo novog na kredu (45k kn).

Ak' ti nije hica pricekaj da dodje novi KLE na cestu (navodno krajem 1.) mozda 'starima' padne malo cijena.
 
vlucic said:
Pretpostavljam da ce Freshman vidjeti temu, on je nesto spominjao da bi prodavao svoj.

Kako sad stvari stoje, mislim da će moj pod račun u Eurorent.
A i za nać '02. u besprijekornom stanju sa malo km do 4000 E treba biti jaaaako strpljiv.
 
Freshman said:
vlucic said:
Pretpostavljam da ce Freshman vidjeti temu, on je nesto spominjao da bi prodavao svoj.

Kako sad stvari stoje, mislim da će moj pod račun u Eurorent.
A i za nać '02. u besprijekornom stanju sa malo km do 4000 E treba biti jaaaako strpljiv.

??
 
Bandit said:
Freshman said:
vlucic said:
Pretpostavljam da ce Freshman vidjeti temu, on je nesto spominjao da bi prodavao svoj.

Kako sad stvari stoje, mislim da će moj pod račun u Eurorent.
A i za nać '02. u besprijekornom stanju sa malo km do 4000 E treba biti jaaaako strpljiv.

??

Kaj ??

Koji dio nisi shvatio?