Kupovina preko Ebay-a

Naruceno 11.12 iz Kine i stiglo danas a narucena je i kaciga iz V.Britanije jos nije izasla iz trgovine iako je uplacena 23.12 😂😂

Btw prosle 3 komunikacije vrijednosti 900 kuna bez poreza i carine 😎
Super,aj i ja te gledam,narucia bi par,kad provjeris,javi jesi zadovoljan...;)
 
Super,aj i ja te gledam,narucia bi par,kad provjeris,javi jesi zadovoljan...;)


Bio sam skeptican za zvuk na slusalicama ali solidan je zvuk. Ove se mogu upariti sa 4 istovremeno pa tako i razgovarati sa 4 istovremeno i zbog toga sam uzeo sebi i frendovima. Imaju i druge modele no one se mogu upariti na vise uredaja ali samo dva istovremeno mogu razgovarati. Ako si zainteresiran posaljen ti link sa ebaya. Jos sam ih peglao pa smanjio na 140 dollara umjesto 145 i nesto sitno. Nije neki popust al eto vrijedilo je pokusati.
 
thx.,ja gledam za sebe i zenu,i te sam gledao bas,ima jos tih komunikacija,jedino sto ja to gledam na aliexpress sve, slabo na ebay... :)
 
  • Like
Reactions: Lovro
Pitanje,dali je neko postavio prednji produzetak na blatobranu,narucio bi ako pomaze,di god proletim kroz nesto,sve zaserka iza... :unsure:
 
Update: DPD Uk se nije jos pomaknuo s mrtve tocke
 
Bio sam skeptican za zvuk na slusalicama ali solidan je zvuk. Ove se mogu upariti sa 4 istovremeno pa tako i razgovarati sa 4 istovremeno i zbog toga sam uzeo sebi i frendovima. Imaju i druge modele no one se mogu upariti na vise uredaja ali samo dva istovremeno mogu razgovarati. Ako si zainteresiran posaljen ti link sa ebaya. Jos sam ih peglao pa smanjio na 140 dollara umjesto 145 i nesto sitno. Nije neki popust al eto vrijedilo je pokusati.

To imamo frend i ja, sve su to varijacije na temu "vnetphone", mislim da nema verzija koje rade kako kažeš ali nadam se da sam u krivu... Nikad nisam probao niti mi treba za više od 2 spojena, ali koliko se sjećam istraživanja o tome, eventualno 4 mogu čuti "glavnog" ne i on njih sve, znači jednosmjerna komunikacija na 4 uređaja, dvostruka komunikacija tipa razgovor samo između 2. Nek netko ispravi ako je isprobao i 4 vozača se čuju.

Nedostatci su male tipke, uvijek je stani i gledaj u retrovizor šta ćeš stisnut, ako je spojeno i sa mobitelom, kad te netko nazove za cca 5sec se automatski javlja, ima neko podešenje koliko se sjećam (mislim u mobu) da čeka da ti stisneš tipku slušalice ali nema šanse napipat ju u vožnji s rukavicama.. tako da se ja javljam svima ili nikome ako ugasim BT na mobu.

Domet je najs.. po cestama se može udaljit i po 500m+ u lakšim uvijetima i još normalno razgovarati, po brdima gorama i šumama sa preprekama uspije svejedno posve dovoljnih 100-200m ovisno o uvijetima. Jasno se zna kada se udaljava previše, počinju smetnje, neće odjednom prekid, onda onaj koji je naprijed malo pričeka.. Ako se pusti da se odvoje neće se uvijek automatski spojit nazad, zapravo većinom neće. Kvaliteta zvuka je nama i više nego dobra, ima neko prigušivanje pozadinske buke koje uglavnom radi da se ne čuje vjetar i zvuk drugog motora. Baterija traje po 8-10 sati, korišteno bez kvarova cijelu 2020. (y)
 
[/QUOTE]
To imamo frend i ja, sve su to varijacije na temu "vnetphone", mislim da nema verzija koje rade kako kažeš ali nadam se da sam u krivu... Nikad nisam probao niti mi treba za više od 2 spojena, ali koliko se sjećam istraživanja o tome, eventualno 4 mogu čuti "glavnog" ne i on njih sve, znači jednosmjerna komunikacija na 4 uređaja, dvostruka komunikacija tipa razgovor samo između 2. Nek netko ispravi ako je isprobao i 4 vozača se čuju.


Nazalost narucili smo samo 3 pa ne mogu reci za 4 ali uredno smo spojili 3 i istovremeno pricali 👌
 
  • Like
Reactions: BreakM and Paf
Ja jos trazim,dosta se spominju te tipke,kao sitne,kad se navikne,valjda ide i napamet, vidim dosta se kupuju ove BT - s2 ...,do prolica bi trebao nesto uzeti,najbitnije da ima dobar kontakt sa suvozacem...
 
Narucio iz Engleske i krajem 11. mjeseca i doslo nakon 10tak dana, ali da, nije bila situacija koja je sada na njihovim granicama. S druge strane, ovo sto sad cekam je naruceno 12.12., moglo je proc granicu, ali tracking nemam pa ne znam gdje stoji, kod njih u guzvi ili kod nas u posti. To je zapravo kuverta sa folijama za TFT display, poslano klasicno postom u kuverti.
Nije mi toliko do roka isporuke, nego ako bude naplacen carinski pregled, dodatna postarina, gubljenje vremena oko toga itd. Proizvod je ranga 100kn i narucen 3 tjedna prije izlaska UK iz EU trgovinske zone.


Danas stiglo
 
Blago ti se! Moj paket nije se pomaknio sa mrtve tocke.

Mozda jer je ovo u obliku pisma i prakticki nikakve debljine, ko da sam razglednicu dobio, al kako nisam imao tracking, ne znam gdje je zapelo (UK ili HR)
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Nažalost većina paketa se izgubi u Hrvatskoj. Meni nije došlo šest paketa pet iz Kine i jedan iz Belgije svi imaju praćenje da su stigli u hrvatsku još u jedanaestom mijesecu i hrvatska pošta ima praćanje istih za dva paketa piše da su u unutarnjem prometu pa do kad već od jedanaestog mijeseca. NESTALI
 
Nažalost većina paketa se izgubi u Hrvatskoj. Meni nije došlo šest paketa pet iz Kine i jedan iz Belgije svi imaju praćenje da su stigli u hrvatsku još u jedanaestom mijesecu i hrvatska pošta ima praćanje istih za dva paketa piše da su u unutarnjem prometu pa do kad već od jedanaestog mijeseca. NESTALI
Ne gubi nadu,sve te posiljke trenutno sporo idu... taj u Begiji je vjerovatno jos u Belgiji,al pise da je stiglo u maticnu zemlju,vjerovatno ti tako pise i za ostale pakete,njima je maticna zemlja cim sleti u evropu... doce ti sve 99 % ... samo cekaj,i ja cekam,pa ponekad nesto i dodje,a na pracenju je u Nizozemskoj...
 
Ponedjeljak plaćeno Wunderlichu, jučer u podne stiglo. Nisam mogao vjerovat kad je UPS donio paket.:mrgreen:
 
Ne gubi nadu,sve te posiljke trenutno sporo idu... taj u Begiji je vjerovatno jos u Belgiji,al pise da je stiglo u maticnu zemlju,vjerovatno ti tako pise i za ostale pakete,njima je maticna zemlja cim sleti u evropu... doce ti sve 99 % ... samo cekaj,i ja cekam,pa ponekad nesto i dodje,a na pracenju je u Nizozemskoj...
Daj bože da bude tako ali mi se ćini malo predugo