Kupovina preko Ebay-a

Evo samo da prenesem svoje iskustvo.
Našao ruksak na jednoj UK stranici, ok nemaju dostavi za HR. Javim kolegi u Aberdeen, čovjek kupi ruksak, kad ga je dobio, zapakira isti i gleda kako ga poslati za HR. Od DHL koji traži 120£ do jedva nekako našao za 20£ .
Ok poslano u HR, normalno kao paket/poklon, nema otkupa. U Francuskoj DPD preuzima i onda se javljaju neki dan s Hr carine, da treba platit 18€ pristojbi i taxi.
Jebate koji k...c.
Tako da, ma ništa jebeno više iz UK, koliko ih je usrala EU toliko su i sami se sjebali.
Ja definitivno ne kupujem ništa od tamo.


To neki louis vuitton ruksak? 🤣
 
Da vidite sta je frend dozivio sa jednim kisnim odijelom Musto kupljeno na black freday u americi u pola cijene.

Znaci nisam vjerovao da imaju toliko vremena baviti se sa jednim slucajem.
 
To neki louis vuitton ruksak? 🤣
Hahaha ma Louis Lula ruksak, jebeni XLmoto ruksak, nešto na foru Oggio No drag ruksaka. Bio 56£ spustili na 19.99£ i na kraju me opet izašao skoro 55£. E neće me više vidjet, u kupovini, nema boga.Čak su i frendu poštarina do Aberdeena 6 £ zaračunali. A ne, više ne
Banda hahahah
 
Hahaha ma Louis Lula ruksak, jebeni XLmoto ruksak, nešto na foru Oggio No drag ruksaka. Bio 56£ spustili na 19.99£ i na kraju me opet izašao skoro 55£. E neće me više vidjet, u kupovini, nema boga.Čak su i frendu poštarina do Aberdeena 6 £ zaračunali. A ne, više ne
Banda hahahah
U Louisa se kupuje kad si u prolazu pa svratis usput,a narucivati se ne isplati.
 
😂😂😂😂😂

Daj Paf nemoj se blamirat više, opet si sve krivo skonta.

Ali kad si već poveza taj ruksak iz Engleske s dućanom Louis.de/eu, od tamo je sve dobavljivo bez poštarine priko forumaša bocojaki.
 
😂😂😂😂😂

Daj Paf nemoj se blamirat više, opet si sve krivo skonta.

Ali kad si već poveza taj ruksak iz Engleske s dućanom Louis.de/eu, od tamo je sve dobavljivo bez poštarine priko forumaša bocojaki.
Soory... bio sam bas na Louisa prigledava i povezalo mi se... posli vidio...
 
  • Like
Reactions: Shepa
Hahaha ma Louis Lula ruksak, jebeni XLmoto ruksak, nešto na foru Oggio No drag ruksaka. Bio 56£ spustili na 19.99£ i na kraju me opet izašao skoro 55£. E neće me više vidjet, u kupovini, nema boga.Čak su i frendu poštarina do Aberdeena 6 £ zaračunali. A ne, više ne
Banda hahahah


Takav ruksak sam uzeo za 70 kuna na nekoj talijanskoj stranici 😄
 
  • Haha
Reactions: Paf
Zasto tako.,pa i dosad su mi ostavljali iza stuba,na skalinama.,ispred vrata...


Prijatelju to ti ovisi zaista od postara. Evo meni se promijenio postar ima par mjeseci i covjek mi donosi sve ispred vrata u slucaju da ne moze ubaciti u sanducic. Cak mi je i 3 komunikacije donio a paket bas nije bio mali. Kad ga iduci put vidim morat cu mu tutnut love za pice jer je zaista super.
 
  • Haha
Reactions: Paf
ja svog uvijek "mitim", :cool: ali je stvarno čudnog raspoloženja,
osobito po zimi kad je klizavo :mrgreen:


onda ga se ne usudim ni pitati: jel' ima kakvi paketić za mene? :)

EDIT
mrzi ovaj novi skuter, a čak sam mu pomogao kad je jednom pao :cool:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
@ Paf: Postaru 10-20 kn i nema frke, nosi mi cca. 70 stepenica (3. kat) na brdo. ;)
@ DADO+: Liberty ne valja za taj posao, APN/Hip Hop je bio bolji. ;)
 
Fino,baš mi treba još malo" soli na ranu":cry:
Hahaha ,svaka škola košta

Najbolje od svega ni ne nosim ga samo mi skuplja prasinu no bilo jeftino pa sam ga moro uzet 😄
 
Ja ocito imam vise problema sa engleskom nego sa Kinom jer mi sve doslo unutar 18 dana dok sam imao sa kacigom iz uk-a 2 mjeseca

11.12 narucio komunikejšn dobio za 18 dana i narucio kabele za punit mob dosli unutar 2 tjedna i to oba dosla zajedno iako su 2 razlicita sellera
 
Jutros stigao zadnji paket,/ aliexpress/rekord 62 dana...komplet disc-pločice...nista nije doplacivano...veceras idu nove sitnice,samo sad je Kineska Nova Godina...nerade 2.tjedna,al more se narucivati...pa kad dodje...do 01.07.jos narucit ponesto...
 

Attachments

  • V-Strom 650 xt.jpg
    V-Strom 650 xt.jpg
    163.9 KB · Views: 71
Čekaj, stvarno si išao kupovat kineske pločice za motor? :rolleyes:
bees ga...narucio sam,pa nek stoje, Marka-NISSIN-,ima ih i na e-bay,amazonu...recenzije te marke su savim OK.,imam jedan komplet iz Noveme od prije 2.miseca u prolazu uzea,evo usporedjivam ih,nikakve razlike,jedino u 3,5 puta vecoj cijeni...
 
Last edited: