Kupovina preko Ebay-a

Ja stalno naručujem preko njih, ništa ne plaćam pošti tak da je sve free
Odlično! Tražila sam kakva su iskustva tu na forumu što se tiče te stranice ali nisam našla.
 
Naručio nešto preko Alija, poslano iz Kine još 19.05.2021, kako nije stigao paket dobio refund (oko 4,50 $).

Danas poštar donio paket i naplatio 22,72 kn troškove.

Uplata carinskog terećenja 0,00 kn
Kontr. pregled. vr. do 150 EUR H7 18,50 kn
PDV 3,70 kn
--------------------------------------------------
UKUPNO: 22,72 kn
 
Na neku pizdarijicu za motor, naručenu iz UK i plaćeno zajedno sa dostavom točno 30 funti, došlo je poštanskih i carinskih troškova 68,50 kuna. Dakle nešto više od 26% (n)
 
Meni došao paket iz Estonije, 7 dana i nula kuna za rvacku štopu, vrijednost paketa 30-ak eura. Izgleda da pakete iz EU ne diraju.
 
Meni došao paket iz Estonije, 7 dana i nula kuna za rvacku štopu, vrijednost paketa 30-ak eura. Izgleda da pakete iz EU ne diraju.
Pa i nebi ih trebali "dirat": samo one iz trecih zemalja
 
Meni došla 2, Singapur,preko Overseas-a,koja je to šema?
 
INFO.,evo stigao danas paket od 56 eur.,direkt sa alieexpressa...,i nikad brze...nisam nista doplatio,samo mi je predan paket, primjetio sam da je poslano iz Nizozemske...to je to...gradice oni sve vise hangara po EU...,znaci,to je nekih 420 kn...to isto kod nas dodje tocno 880 kn.sa dostavom iz Noveme...provjereno...
 

Attachments

  • 20211020_132117.jpg
    20211020_132117.jpg
    3.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Narucio auto na daljinski malome sa alija skladiste CZ doslo Dpd-om 5 dana bez dodatnih troskova.
 
  • Like
Reactions: Paf