Kupovina preko Ebay-a

Aliex standard shipping ide overseas i slično, saver cainao kak već sve što je jeftino šansa je da može bit HP, to sam koristio već više puta i skoro uvijek tracking stane između mađarske i ZG, čekaš 2-3-4tj pa se pojavi paket/obavijest sa ili bez davanja, između ostalog i sad čekam jedan takav već bar 3tj nakon mađarske.

Rekli bi ameri "you get what you pay for" jeftini shipping generalno neće stić za 2tj kao skuplji aliex standard..
 
Meni je isa standarni, free shipping
 
brze, sporije , nebitno .. sam da se izbjegne uhljebnicki hp
 
Aliex standard shipping ide overseas i slično, saver cainao kak već sve što je jeftino šansa je da može bit HP, to sam koristio već više puta i skoro uvijek tracking stane između mađarske i ZG, čekaš 2-3-4tj pa se pojavi paket/obavijest sa ili bez davanja, između ostalog i sad čekam jedan takav već bar 3tj nakon mađarske.

Rekli bi ameri "you get what you pay for" jeftini shipping generalno neće stić za 2tj kao skuplji aliex standard..
apdejt od strane kineza,za refund traže izjavu koju bi mi trebao dati Hp, o neprimanju pošiljke od strane Budapest posta? To je viši nivo otvaranja refunda pošto je seller to odjebao u startu.On vidi da je pošiljka poslana iz Budimpešte i zaprimljena 25.1. od strane H.pošte . Tracking od pošte to ne pokazuje,primitak ali originalni tracking pokazuje,
 
čitajući komentare ,,zadovoljnjih ,,korisnika Hp na stranici sortirnice u V.gorici,vidim da je to nova praksa,boli ih kurac
 
Da.. jbg.. tak i kod mene aliex pokazuje da je u Zg od 02.02 i tu stoji, a hp tracking samo da je otpremljeno iz budimpešte 31.1. da oni još nisu primili paket..

Ali to je cijena jeftinog shippinga tj mislim da je bila neka akcija da je bio free.. i nije prvi put neg treći ili četvrti, na kraju ipak stigne..

A i ak ne stigne bmk.. nije neka vrijednost.
 
  • Like
Reactions: prpa
DHL.
 

Attachments

  • lift up.jpg
    lift up.jpg
    2 MB · Views: 0
To znam samo Cosmo Kramer. Ne kiti ništa više, dosta je.
Naručivao sam i prije sa Cosmo, nikad problema, zavisi sto se traži, ali ako ima, sigurno je sve OK...
 
Jbg Pafe, ja sam s ovim na Seinfield-u. Ti si uzeja za ozbiljno, sorry. Dužan san sprej šlaga.

Ako krajem Ožujka bude lipo vrime (na kronometar Zadar) pošalji poruku, plaćam kavušlag na ŠC Višnjik.
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Paf
Neki dan se registrirao na Aliexpress i obavio prvu kupovinu. Kupio nesto za 20tak eura, dostava 10tak eura. Kaze da je dostava putem aliexpress standardne dostave.

Jesam dobro shvatio da ce to ici preko Budimpeste i bit dostavljeno Overseasom meni bez jebade sa HP, carinom itd? Na stranici gdje sam kupio pise da je porez vec obracunat u cijeni, ako to nesto znaci.

Drugo: vidim tracking da je u roku 2 dana to "Departed from sorting center"..... Predvidjeno dostavljanje meni doma je 25.03., da li je to u praksi tako (mjesec dana)?


Tnx
 
  • Like
Reactions: BreakM
Neki dan se registrirao na Aliexpress i obavio prvu kupovinu. Kupio nesto za 20tak eura, dostava 10tak eura. Kaze da je dostava putem aliexpress standardne dostave.

Jesam dobro shvatio da ce to ici preko Budimpeste i bit dostavljeno Overseasom meni bez jebade sa HP, carinom itd? Na stranici gdje sam kupio pise da je porez vec obracunat u cijeni, ako to nesto znaci.

Drugo: vidim tracking da je u roku 2 dana to "Departed from sorting center"..... Predvidjeno dostavljanje meni doma je 25.03., da li je to u praksi tako (mjesec dana)?


Tnx
Nisam siguran,kad si ti u pitanju...prije ce ti doc na STP,nego doma :mrgreen:
 
Neki dan se registrirao na Aliexpress i obavio prvu kupovinu. Kupio nesto za 20tak eura, dostava 10tak eura. Kaze da je dostava putem aliexpress standardne dostave.

Jesam dobro shvatio da ce to ici preko Budimpeste i bit dostavljeno Overseasom meni bez jebade sa HP, carinom itd? Na stranici gdje sam kupio pise da je porez vec obracunat u cijeni, ako to nesto znaci.

Drugo: vidim tracking da je u roku 2 dana to "Departed from sorting center"..... Predvidjeno dostavljanje meni doma je 25.03., da li je to u praksi tako (mjesec dana)?


Tnx
Aliex standard je to sve što si napisao, a dostava češće bude za cca 2tj. Ako nisu neke gužve tipa kraj godine crni petci itd..
Meni još nikad nije bio zajeb sa standard dostavom, sa onim jeftinijim je lutrija u doslovnom smislu (češće gubim, većinom u smislu čekanja po mjesec i više,,nekad pdv)
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
a ovo da si platio pdv macku o rep...
naplate ti i nasi pa se onda natezi sa carinom, salji dokaze...ne znam kakvi su ishodi jer se do sad nisam upustao u to
al princip je prvo plati pa se zali
 
a ovo da si platio pdv macku o rep...
naplate ti i nasi pa se onda natezi sa carinom, salji dokaze...ne znam kakvi su ishodi jer se do sad nisam upustao u to
al princip je prvo plati pa se zali

Ma i da treba platit, nije neka cifra (ionako stedim 4x kupujuci taj proizvod u odnosu na cijene u EU), al nebi htio zajebanciju i natezanje :)
 
Ma i da treba platit, nije neka cifra (ionako stedim 4x kupujuci taj proizvod u odnosu na cijene u EU), al nebi htio zajebanciju i natezanje :)
e to ti niko nemre garantirati hahha
bas se zajebavam oko nogice za bicikl... dosla neispravna (propada pod tezinom bicikla) , prvo se natezi sa sellerom, za to vijeme prosao protection time, pa nemres otvorit zalbu, pa trazi druge nacine .... itd.
al to su cari malih kineza hahah
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and 3alfa3
Ne znam za te probleme, ali meni sve uredno dodje...pa tako preporučujem ovaj sitni penzzione dodatak, koji zlata vridi... naravno, za one koji duže sjede, voze ... ali i svejedno, - super udobnost, možda i ovoj iza uzmem...
 

Attachments

  • penzzione.jpg
    penzzione.jpg
    2 MB · Views: 0
  • udobnost.jpg
    udobnost.jpg
    2 MB · Views: 0