Kupovina preko Ebay-a

Meni uredno sve stigne...stigla Turbinica...kakve preinake auspuha,akrapovici... 4 eur.,izvadis-stavis...

Daj molim te snimi stvarno me zanima, ja sam to negdje vidio ali sam mislio da je to neka kao zajebancija :oops:
 
Haha...svasta ima... ma ovo Fijuceeeeeeeee, zvizdi ...mala promjena,al OK,a na autu je jos bolje... pa nek stoji,lako se izvuce,a imate na youtube te zvizdalice,kako radi...ja sam stavlja,pa neznam zasto nece da mi prodje snimak sa moba...
 
eeeee,aj sad reci Keks...stiga danas jos jedan origgigi China paketic...di e onaj sto vozi sve u origginalu...ajmo dalje... :)
 

Attachments

  • 20210308_134822.jpg
    20210308_134822.jpg
    157.2 KB · Views: 100
  • 20210308_135434.jpg
    20210308_135434.jpg
    123.5 KB · Views: 101
dođe mi nekidan nekakva kineska bezveznarija od dva dolara, kupljena 6.1., ja se već pomirio da neće ni doći, a danas mi dođe ista takva koju sam naručio 9.11.2020. i davno dobio povrat..pa sam naručio opet..
jel' 'ko skužio.. 😂 😂
 
dođe mi nekidan nekakva kineska bezveznarija od dva dolara, kupljena 6.1., ja se već pomirio da neće ni doći, a danas mi dođe ista takva koju sam naručio 9.11.2020. i davno dobio povrat..pa sam naručio opet..
jel' 'ko skužio.. 😂 😂
Nemores to kuzit.,negdje se zagubi paket,kad prodje rok,trazis povrat i vrate solde,posli odnekle dodje taj paket isto...meni je par puta doslo sto nisam ni narucio,fora je da je adresirano na mene,neka navlaka za mobitel...pa navlaka za sjedalo-narucio jednu koja je stigla...nakon misec dana dodje jos jedna...,prije tjedan dana stigle mi zice za gitaru i oni gore kljucevi sto se stelaju zice, a ja nemam gitaru nit sam narucio, a adresa na mene... paa nek ono stize i dalje, ja uredno to rjesim dalje... :)
 
Sve je dobro dok ti ne počnu stizat paketi mlivene kave koje nisi naručija.

😁😁😁
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: nigda_vz