Kupovina preko Ebay-a

Sve je dobro dok ti ne počnu stizat paketi mlivene kave koje nisi naručija.

😁😁😁
more...more...kavu i dodam Slag...mmmmmmmm....
 
Kupuje li tko preko Amazona, iskustva ?

Ja uredno kupujem preko Amazona do sad sve 5 i bas nikakvih prigovora kako navedu datum tako i stize i do sad je stiglo sve sto sam i narucio, jednom su mi poslali broj manje kratke hlace poslao sam nazad i pare su mi vratili ali su mi dali i opciju da novac imam kao kredit na Accountu i sa istim novcem opet nesto kupim, sto isto nije lose.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Na amazonu sam od samog pocetka i nikad nije bilo problema. Imam i prime jer mi se isplati posto stalno narucujem od njih.
svaki problem se brzo rijesi
 
Moras ic na 1050
Takva velicina.......
Moj Prika...ja našto god sjednem je ka bici-kleta, imam zamisli preci na većeg ,iako je za mene to sve isto,ali i sa ovim sam pre-zadovoljan...toliko mi je dosadan, treba bi nesto pokvariti da bi popravlja... :)
 
Moj Prika...ja našto god sjednem je ka bici-kleta, imam zamisli preci na većeg ,iako je za mene to sve isto,ali i sa ovim sam pre-zadovoljan...toliko mi je dosadan, treba bi nesto pokvariti da bi popravlja... :)
Garantirano ako sidnes na moj motorin nece ti bit ka bičikleta
 
Garantirano ako sidnes na moj motorin nece ti bit ka bičikleta
Razmisljam o podizanju Stroma i preradi sjedala...to je jedino rjesenje,sto nije problem...al za sad neka je u originalu,isto sve OK...
 
Razmisljam o podizanju Stroma i preradi sjedala...to je jedino rjesenje,sto nije problem...al za sad neka je u originalu,isto sve OK...
Da o podizanju na 1050 ccm
Mislin alo....600 ccm........
Za takvu velicinu 😂🤪😜
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
Da o podizanju na 1050 ccm
Mislin alo....600 ccm........
Za takvu velicinu 😂🤪😜
Nije 600,nego 650...i nema to veze sa tim 1050... sve ima svoje... ako ne kuzis,objasnim ti ... :)
 
Stigli Svjetleci ventili...kad proleti NLO-Strom-...Paf leti Penzzione... :)
 

Attachments

  • 20210329_100331.jpg
    20210329_100331.jpg
    107.3 KB · Views: 32