Kupovina preko Ebay-a

Pretpostavljam da ce biti problem kad imas nekoliko posiljaka, pa u Madjarskoj prepakiraju u jedan paket, pa ti brojevi vise nece odgovarati i eto Poste na konju.
 
  • Wow
Reactions: JosipS
Evo, napokon opet najveće rasprodaje na aliexpresu... počinje - 11.11.22.god.,u 00;00 - završava 12.11.22.god.,u 23;59... (y)
 
reklame na sve strane al jel to fakat tako il ko nas black friday?
ima ko iskustva
 
reklame na sve strane al jel to fakat tako il ko nas black friday?
ima ko iskustva
nije fakat...ja sam naručio ceradu za motor prošle godine u pola cijene, free dostava...trebaš tražiti sta ti treba, od robe do svega...samo taj dan...
 
vrijedi za sve ili samo za odabrano?
imam vec wish list od prije spreman 😄
 
vrijedi za sve ili samo za odabrano?
imam vec wish list od prije spreman 😄
za sve vrijedi...al to lako vidiš odeš na stranicu, pa vidi...
 
i onda?

što se kupuje na Aliu, Ebaycu, Amazonu i sl. ovih dana :unsure:

... ne znam kako drugi, ali kupio sam i ja tamo nekih jeftinih i zanimljivih kerefeka, ali ništa bitno :)
 
ocito mora mene naguziti pa ako se neko vec prije sagnuo.....
danas mi stigne papiric jer neocekivano usred radnog dana nisam doma... i pise 150kn treba platiti prilikom preuzimanja
e sad, ne bih se ja tu hvalio nasom postom da najskuplja stvar kupljena iznosi 3 dolara iliti nekih 25 kn.
e sad, zaliti se upravi vodovoda? ne preuzeti posiljku i ko ga hebe? otic tamo i napravit kaos da te zastitar iznosi? rijesiti civiliziranim putem( mislim da je to samo misaona imenica u rvata)?

da vam bude zanimljivije, ocekujem ogledalce za bicikl 1.7usd, drzac za mobitel za auto (mali magnetni za ventilaciju) - 2,31usd i remen za sat 3,09usd sa placenim VAT-om
 
  • Wow
Reactions: hondimir
Ako si siguran da je nešto od toga, baci papir i zaboravi. Iako mi nije jasno otkud im iznos od 150 kn. Možeš i otići vidit o čemu se radi, pa se lako okreneš i odeš ća uz objašnjenje zašto da si zadrže sve...:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: prpa
ja naručio neke plastike i cijena sasvim pristojna o_O za oderati carinu,

stiglo iz Kine prije par dana i ništa dodatno nisam morao platiti (y):)
 
Čep ulja i cerada., probao opet., pa ovo sa aliaexp. stiglo za 9 dana.,,kakava HP-posta. Samo DPD ili Express, direktno na vrata, bez ikakvih doplata i kašnjenja i nazovu jos.
 

Attachments

  • 20221216_114038.jpg
    20221216_114038.jpg
    1.6 MB · Views: 0
  • 20221216_114640.jpg
    20221216_114640.jpg
    2 MB · Views: 0
javi dojmove za ceradu
Javljam ti odma, jer sam uzeo istu, stara je otisla sa Stromom 650...,koristio sam je par puta, meni je sasvim OK.,sluzi svrsi, lagana,j ednostavna...ljeti mi najpotrebnija...ispod borova...di nema hlada i tako...
 
Javljam ti odma, jer sam uzeo istu, stara je otisla sa Stromom 650...,koristio sam je par puta, meni je sasvim OK.,sluzi svrsi, lagana,j ednostavna...ljeti mi najpotrebnija...ispod borova...di nema hlada i tako...
nesto ko ona srebrna iz lidla?