KUPOVINA RABLJENE MOTO OPREME

bagerman

New member
Zanima me vaše mišljenje oko kupovine rabljene opreme. Da li se više isplati kupiti rabljeni komad opreme ili čekati neka sniženja (zimska sniženja) nove opreme ili ići u nabavu iste preko granice. Koliko često mijenjate opremu (naravno mislim na opremu koja nije sudjelovala u padovima ili se mehanički oštećivala)?  :misli:
 
ako je oprema jednostavno u dobrom stanju - zasto ne kupiti rabljeno

kupio i opet cu kupiti ako je u dobrom stanju
 
sve što sam kupio sam kupio (malo) rabljeno i po 3-4 puta nižim cijenama i sa svim sam ekstra zadovoljan, kaciga je recimo pred 3 godine nova u dućanu bila 3500 kuna, ja sam ju dobio na kompenzaciju za 1000 kuna (nikad nošena do tada, frend ju je dobio kao poklon jer mu je novi motor kasnio, a ja mu odradio neke sitnice)
jedino curi sam kupio novu kacigu, ali i to si je sama platila :mrgreen: ja sam samo odabrao (y)
i ubuduće ću kupovati malo rabljeno, po meni se višestruko isplati (y) eventualno možda kacigu kupiti novu dok bude neko snjiženje u louisu ili na nekom sajmu, a to me čeka vjerojatno za godinu dvije..
 
Potpisujem  (y)

Bas sam prije par dana kupija kozne hlace od Dainese sa svim protektorima, novim slajderima, nosene svega par puta za samo 600kn, a znate da su nove skupe ko vrag  :D :D

Jedino mi smeta sta imaju malo crvene boje pa cu ih odniti da mi se to ofarba u crno i da mi se sasije patent koji ce mi pasati na jaknu...
 
zasto kupiti novo ako mozes polovno a dobro, za duplo,troduplo,manje..
sve ovisi o stanju robe i cijeni.