Kupujem bajk 4000e cash

MOONSHIELD said:
trenutno je jako malo motora za 4 kile, ili su stari kRRševi 10+ za 2-3 kile ili su malo manje stari kRRševi 10- za 5-6 :LOL:

možda 10 + ali ne vidim problem u tome. Ima i pristojnih bajkova za te novce.

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gse-600-600-cm3-oglas-19046486
 
Gledalo se par bajkova, na slikama odlicno. U stvarnosti groblje.
Doslo se do odluke da medunozne rakete ne ulaze u uzi krug. Tako da r1, r6, cbr600, gsxr otpadaju. Gleda se neka sport touring varijanta ili debela prasica MT01
 
Od sport touring varijante obavezno pogledaj TDM. Za 4 keka bi se trebao nać u odličnom stanju. Super za u dvoje, natovaren. Može se i poterat malo, iako naravno nije ni blizu nekog R-a. Prije sam imao Fazera 600 S2 i mogu reći da se jednako "sportski" može voziti, a za touring je klasu-dvije bolji. Ak ti se da doć do VG možeš pogledat mojeg 850, čisto da vidiš o čemu se radi i da imaš neku referencu.
 
Hvala na ponudi! Eh da sam samo malo blize. Taj sport touring varijanta mi se cini najbolja opcija. 10 t km prosle godine u 6 mj na katani 750. Odlican bajk samo je ruzan strasno. Sad bi neku ljepsu i jacu varijantu.
 
Modesty40 said:
1A41C91D-1514-EA4D-915E-36588A7DABB7.jpg

A kao nema očuvanih motora, a ignoriraju te :mrgreen:
 
Mislim da ti onda TDM neće biti nešto osjetno jače u odnosu na Katanu. Osim možda kod većeg opterećenja gdje bi ta razlika u kubikaži (momentu) mogla doći do izražaja.
Onda ti preostaje neki naked ili touring od 1000ccm i bar 100 KS. Bandit, ali za 4000€ mislim da nećeš naći 1250, već stariji 1200. Z1000, ili moj favorit, Fazer, pogotovo ako uspiješ naći FZ1. A ako si baš totalno u touringu, onda imaš Varadero, Caponord ili ako naleti kakav V-Strom.
 
BareJr said:
A kao nema očuvanih motora, a ignoriraju te :mrgreen:

A tko im je kriv... evo ulje, filter i zadnje pakne promijenjeni neki dan.  :wink:

KIJ  8) :LOL:
 
Modesty40 said:
A tko im je kriv... evo ulje, filter i zadnje pakne promijenjeni neki dan.  :wink:

KIJ  8) :LOL:

nije zanimljivo kupiti motor od ženske :LOL:
 
Modesty40 said:
A tko im je kriv... evo ulje, filter i zadnje pakne promijenjeni neki dan.  :wink:

KIJ  8) :LOL:

Nema veze sto je zemsko. Za mene je to jajolomac. sve je to ok do 300km po danu. Preko toga me slomi na takvom motoru