kupujem org spuh

Status
Not open for further replies.
evo prodajem ti ja auspuh,pa aki si zainteresiran javi ponudu,jer ja neznam kako se cjene krecu....
 
malaguti said:
evo prodajem ti ja auspuh,pa aki si zainteresiran javi ponudu,jer ja neznam kako se cjene krecu....
daj mi prvo reci od kud si. kolko vidim to je od vxr-a, a ja imam vx jel to pase ?
cijena oko 200-400 kn
 
paše ti bez problema.ako niš drugo samo namintiraš top a granu sačuvaš.
 
iz kraljevice sam i to je bas za vx jel ja imam vx sa cilindrom,klipom....od vxr-a, ispod 500 kn nista neka skuplja prasinu doma...
 
exfreerider said:
Ja ga osobno ispod 500kn ne bi dao jer je novi 2tkn+ :wink:
I to bi si morali biti jaaako dobri frendovi za tu cijenu, pogotovo ako je auspuh nov i katalizator u komadu.
 
ako novi košta cca 2300-2500 kn u kojem je segmentu skup - sve ispod 1000 kn je odlična cijena
šta je oštećeno - izgreban plastičan pokrov auspuha ili zaštita da si ne spržiš nogu?

tko treba auspuh, kad se zna da novi košta toliko i toliko - po meni ovo nije skupo

još sam si ja razmišljao da ga uzmem za sebe ne bi li imao zamjenski ako mi moj ode...
 
runner 125vx said:
1. pre daleko si
2. spuh je oštečen kolko vidim
3. pre skup si
poguljena je plastika i i ona zastita a cijeli je auspuh odlican, sad ti ga nebi prodao ni za 2000kn, ako nades bolji za manje od 500 kn javi ja ti donesem svog besplatno...
 
ako hocete iskreno, orginalni auspusi za skutere se prodaju po daleko nizim cijenama nego sto su u trgovinama bas zbog toga sto ih nitko ne trazi...

Prodavac ima pravo staviti cijenu koju god zeli jer je u njegovom vlasnistvu, na kupcu je hoce li kupiti ili ne...


npr. Serijski auspuh za gileru runner 50 dodje preko 1500 kn u ducanu ali takav auspuh mozete dobiti vec za 200kn s tim da ima mozda 1000km...
 
Slazem se. Također bi radije dao 1000 kn za novi originalni nego za neki home made lonac. Isto tako znam da je skoro nemoguće naći originalni auspuh koji je prešao malo kilometara, probao ja...
 
Ovo je relativno novi model na tržištu i nema ih skoro uopće u ponudi i zbog toga je i cijena veća

Ima katalizatore  :palacdolje:

Buraz je jednom debilu prodao ser spuh od vxra stari model pogreban za 1500kn :LOL:

Moje mišljenje je da bi mi netko trebao ponuditi finu cifru za ser spuh jer kod prodaje skuta svakakvih čudaka jedni bi da grmi a drugi da se ne čuje a i kod pada lako strada spuh pa dobro posluži...
 
lol, ko kupuje još ser spuh  :LOL: kupiš neki aftermarket, a ak je preglasan nabij db kiler i bok :)
 
Status
Not open for further replies.