Kupujem prikolicu za camac

Maestral

Active member
Evo da i tu stavim. Ak netko zna nekoga tko zna nekoga ko ima prikolicu za fishermena 6 metara (Elan 20cc), neka javi.
Trazi se nesto jeftinije i rabljeno jer ce se vjerojatno koristiti samo za zimski vez. Tezina broda je ca. 1200 kg (mozda i zeru manje, ni sam nisam siguran).

Ako netko zna slucajno tezinu Elana 20cc, neka podijeli informaciju. Bit cu mu zahvalan.

Hvala (y)
 
Treba biti atestirana, registrirana, ili bi ti samo za 500m ceste i u dvorište?
 
Evo da i tu stavim. Ak netko zna nekoga tko zna nekoga ko ima prikolicu za fishermena 6 metara (Elan 20cc), neka javi.
Trazi se nesto jeftinije i rabljeno jer ce se vjerojatno koristiti samo za zimski vez. Tezina broda je ca. 1200 kg (mozda i zeru manje, ni sam nisam siguran).

Ako netko zna slucajno tezinu Elana 20cc, neka podijeli informaciju. Bit cu mu zahvalan.

Hvala (y)

Bez motora i ostalih pizdarija taman nešto manje od 1000 kg, ne pitaj kak znam...
 
Moze registrirana a moze i samo za 500 m. Ovisi mi o cijeni. Radje bi ovu prvu ali za 1200 dosta kosta pa ce vjerojatno zavrsiti sa pomocnom za 500 m. Saljite sve sto imate
 
Osovina je od velike kampice, sa kočnicama, nekak mi se čini da ima i amortizere...al moram na njoj vidjet nosivost.
 

Attachments

  • 20200615_133908.jpg
    20200615_133908.jpg
    262.7 KB · Views: 51