Kupujem prvi motor ikada ...

Ja mislio da je kriza srednjih godina, a njemu tek brkovi kreću. Ne trebaju tebi savjeti za prvi motor.:mrgreen:
Pitam na forumu pokoje pitanje ili savjet , nebitno u ovom slučaju za motor , ili nešto drugo ili treće ... Kada vidim ovakve debilne i jalne komentare poput tvog ili od ovog Kawah ... forum za izbjegavati ... šteta što nemogu izbrisati objavu ...
 
Napisa san negdi, dobit ćeš svakakve odgovore, a ti filtriraj ono šta ti treba.
Ako se netko ne slaže sa tobom ili te na neki način ismijava, nije to nikakva negativna energija (ili barem tako sebi postavi u glavi, bit će ti puno bolje i lakše) možda ti i ne želi loše, nego te upozorava na nešto, samo eto napiše kako napiše.
Siguran san da na temi pišu i ljudi koji nikad nisu sjeli na taj motor koji želiš, pa ipak pišu, isto tako ima ljudi koji su uzeli motore iznad svojih vozačkih sposobnosti i realnih potreba...sve je kao i inače, ima svega, ponuda je šarolika, a ti procjeni šta ti triba a šta ne...
 
  • Like
Reactions: alpine and Spori
Volim ove ptiće koji nisu izašli iz gnijezda ali znaju da je debilno sve što nije u skladu s njihovim infantilnim idejama.:mrgreen: Još gore time što nema baš ni malo godina.
 
  • Like
Reactions: Fritzr6 and LALA3
A jebiga, 27 godina... i ja sam bio prčevit... imam sina tih godina znam kako je, ponekad triba birat riči...al sa godinama stvoriš taj filter, za probrat šta ti triba a šta ne...a i procjenit kad si se precjenio isto tako...
 
Birat riječi jer ima 27? Ma daj nemojte me jebat, pa nema 14. Sjetite se sebe s 27. Doduše, znam neke koji su osjetljivi na temu facijalnih dlaka, dosta su tanki na tom području pa možda to zato... :mrgreen: U svakom slučaju Cordis, mislim da je većina savjeta dobronamjerna, a i ova podjebavanja su samo dio online folklora, pa ih možda ne bi trebalo toliko uzmati za ozbiljno. Što se tiče tvog izbora motora, i meni je takav bajk bila (još je uvijek?) neka prva i jedina dječačka želja, ali sada nakon što sam stjecajem okolnosti (čitaj nije bilo para za tako nešto) vozio neke druge tipove, nisam baš siguran da bi mi takav motor odgovarao, pogotovo na našim cestama. Što ne znači da sline ne poteku kad ga vidim, nesmanjenim intenzitetom još uvijek. :mrgreen: Pametan savjet ćeš negdje i dobit, sigurno već i piše u ovih par stranica teme, a da li je to kupnja srcem ili razumom možeš znat samo ti. U svakom slučaju, pomalo i sretno.
 
Pitam na forumu pokoje pitanje ili savjet , nebitno u ovom slučaju za motor , ili nešto drugo ili treće ... Kada vidim ovakve debilne i jalne komentare poput tvog ili od ovog Kawah ... forum za izbjegavati ... šteta što nemogu izbrisati objavu ...
Mozes..nastavi srat I izbrisace te skroz..a mozes I ne dolazit vise to ti je jednostavnije..ionako od coperasa nikakve fajde
 
Sjecam se,kad sam imao 27,isao sam Jawom 350 na prve polozaje u rovove... :coffee:
 
Ja sam i dalje pri svom mišljenju i stavu - koji god motocikl izabere kao svoj prvi, ukoliko na isti montira Bridgestone RS11 svakako će biti lakši početnički period.
 
Ja sam i dalje pri svom mišljenju i stavu - koji god motocikl izabere kao svoj prvi, ukoliko na isti montira Bridgestone RS11 svakako će biti lakši početnički period.
A kaj ak nema u zadanim dimenzijama? jel se može švercat sa SF+ ili bi bilo bolje da ugradi kuku?
 
Evo još jedan video od lika koji vozi bolje od 99% ljudi na ovom forumu.

Mora se priznat, ovo je istinski doajen moto-misli i promišljanja. Evo, ja nisam siguran kako sam uspio preživit 10+ godina na motorima 'Majstor Bora' kategorije, bez
savladavanja ispravne tehnike kihanja.

 
Mora se priznat, ovo je istinski doajen moto-misli i promišljanja. Evo, ja nisam siguran kako sam uspio preživit 10+ godina na motorima 'Majstor Bora' kategorije, bez
savladavanja ispravne tehnike kihanja.

taj izgleda isto ko i ja... sve zna, a na cesti ga niđe....
 
  • Haha
Reactions: neven
Koje ulje u motor, koje gume na motor i moj prvi motor najjace teme na forumu BTW koje ulje da stavim u XR-a?
 
Pih, samo se hoces pohvaliti da imas XRa :mrgreen:
Zamisli da vozim neku pisljivu Yamahu vjerovatno se nebih ni uclanio na forum od srama ko jos vozi takva drla :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: neven