Kupujem prvi motor ikada ...

dermat

Member
Oct 30, 2020
68
48
18
Sućidar Hills ili Splitske favele.
Kad nekome trebam objasnit di živim, nakon 5 min pokušavanja objašnjavanja kažem "Doću po tebe kod Albatrosa".

Last edited:

dermat

Member
Oct 30, 2020
68
48
18
Nije, vlaji su moji sve oko mene, slabo Bosne ima, možda tu i tamo koji na nekoj skeli, mišalici...a doli ispod nas na Vukovarsku u nebodere onomad je bila mala Srbija... ne znam koliko poznaš te kvartove :)

alpine

Well-known member
Oct 5, 2009
2,854
88
48
unde
Sućidar Hills ili Splitske favele.
Kad nekome trebam objasnit di živim, nakon 5 min pokušavanja objašnjavanja kažem "Doću po tebe kod Albatrosa".

kuca bez krova sa armaturmama za trecu plocu, ne mo's falit :mrgreen:

• Haha
Reactions: dermat

dermat

Member
Oct 30, 2020
68
48
18
U nas je uvijek bilo gdje armatura viri iz ploče, u toj kući su sinovi. Gdje je krov, tu su kćeri. 🤣 🤣
Ja imam 3 sina i krov, bio bi čudak, lunatik "Nu budaletne, 3 sina imade a on krov meče, kud će sad sa njima" hahaha
Da ne spominjem kad sam fasadu stavljao..bilo je "a nu rodijače, ol ti nije pametnije zera kata dignit, nega stiropor mećat po kući" hahaha"

mate

Administrator
May 22, 2002
1,932
1,240
113
i ijadu bloketa spremno. uvik u niskon startu, ako se slučajno susid drzne i digne kat, da moš pratit tempo i odma ga stić hahaha
I bar dva kubika stare przine orekrivene ceradom koju drze blokete.:cool::mrgreen:

• Love
Reactions: Nero

JosipS

Member
Mar 5, 2020
72
16
8
1017
tamo di je more
Ja imam 3 sina i krov, bio bi čudak, lunatik "Nu budaletne, 3 sina imade a on krov meče, kud će sad sa njima" hahaha
Da ne spominjem kad sam fasadu stavljao..bilo je "a nu rodijače, ol ti nije pametnije zera kata dignit, nega stiropor mećat po kući" hahaha"
Sačeš još reč da si i kapiju stavija pa ni kamion ne može više do kuće.

Spori

Well-known member
Mar 7, 2016
2,116
283
83
pgz
A subota i nedilja Split ko napušren grad.
Svi vlaji otišli doma za vikend. Hahahahaha

Spori

Well-known member
Mar 7, 2016
2,116
283
83
pgz
Još će minimum 10 stranica ove teme proći a prvi motor ikada neće doći.

Da li će barem naručiti jedan set RS11ica???
Osjetio sam vibre tvojih guma u suseštini.

Igor28

Well-known member
Jan 2, 2016
1,200
1,000
113
Grobnik, Rijeka
Vidim danas si bio na stazi, jel puštaju RS11 na izlazu iz rupe, navodno da tamo znaju zamjesit ako se tlak ne pogodi u milibar, a i vidio sam na cesti da malo zaplesu kod izbjegavanja šahti, opasno je tamo oko skretanja za Grad Grobnik.

toecutter

Well-known member
Feb 22, 2006
1,848
282
83
40
LA
Motor se kupuje srcem..sve ostalo je kompromis, a njih ćes vjerovatno raditi kako ti bude rastao staž i mijenjali ti se pogledi i prioriteti.
Zato zgrabi Indiana i uživaj!
Puno sretnih km !

• Like
Reactions: singlica and skyman