Kupujem prvi motor ikada ...

Sućidar Hills ili Splitske favele.
Kad nekome trebam objasnit di živim, nakon 5 min pokušavanja objašnjavanja kažem "Doću po tebe kod Albatrosa".
 
Last edited by a moderator:
Nije, vlaji su moji sve oko mene, slabo Bosne ima, možda tu i tamo koji na nekoj skeli, mišalici...a doli ispod nas na Vukovarsku u nebodere onomad je bila mala Srbija... ne znam koliko poznaš te kvartove :)
 
Sućidar Hills ili Splitske favele.
Kad nekome trebam objasnit di živim, nakon 5 min pokušavanja objašnjavanja kažem "Doću po tebe kod Albatrosa".

kuca bez krova sa armaturmama za trecu plocu, ne mo's falit :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: dermat
kuca bez krova sa armaturmama za trecu plocu, ne mo's falit :mrgreen:
i ijadu bloketa spremno. uvik u niskon startu, ako se slučajno susid drzne i digne kat, da moš pratit tempo i odma ga stić hahaha
 
U nas je uvijek bilo gdje armatura viri iz ploče, u toj kući su sinovi. Gdje je krov, tu su kćeri. 🤣 🤣
Ja imam 3 sina i krov, bio bi čudak, lunatik "Nu budaletne, 3 sina imade a on krov meče, kud će sad sa njima" hahaha
Da ne spominjem kad sam fasadu stavljao..bilo je "a nu rodijače, ol ti nije pametnije zera kata dignit, nega stiropor mećat po kući" hahaha"
 
Ja imam 3 sina i krov, bio bi čudak, lunatik "Nu budaletne, 3 sina imade a on krov meče, kud će sad sa njima" hahaha
Da ne spominjem kad sam fasadu stavljao..bilo je "a nu rodijače, ol ti nije pametnije zera kata dignit, nega stiropor mećat po kući" hahaha"
Sačeš još reč da si i kapiju stavija pa ni kamion ne može više do kuće.
 
A subota i nedilja Split ko napušren grad.
Svi vlaji otišli doma za vikend. Hahahahaha
 
Još će minimum 10 stranica ove teme proći a prvi motor ikada neće doći.

Da li će barem naručiti jedan set RS11ica???
 
  • Like
Reactions: BradatiGad
Još će minimum 10 stranica ove teme proći a prvi motor ikada neće doći.

Da li će barem naručiti jedan set RS11ica???
Osjetio sam vibre tvojih guma u suseštini.
 
Vidim danas si bio na stazi, jel puštaju RS11 na izlazu iz rupe, navodno da tamo znaju zamjesit ako se tlak ne pogodi u milibar, a i vidio sam na cesti da malo zaplesu kod izbjegavanja šahti, opasno je tamo oko skretanja za Grad Grobnik.
 
Neću radit presing, ali pogledaj ispod baterije, vidjet ćeš jedan gps odašiljač, ali to je samo jedan, uzalud ga skidaš, OZNA sve dozna.
 
  • Like
Reactions: Spori