Kvarner enduro soft

PG

Active member
Ne samo Kvarner... Recimo , šestar sa krakom od kakvih 100km zračne linije sa središtem na ... Preluku.

Dakle,Sjeverni Jadran,Gorski Kotar,Istra,sjeverni Velebit, kvarnerski otoci i,zašto ne , ovaj južni dio susjedne nam Slovenije.
Tisuće kilometara različite težine,od šumskih puteljaka,makadama pa i malo panoramskog asfalta.

Harda na ovim prostorima ima puno i dečki se već godinama voze ozbiljno.
Softa gotovo da i nema.

Tko je bio na benduru 2013 , imao je priliku vidjeti djelić terena a otprilike i - način vožnje.
To je nekakva sredina.Ovo sada bi bilo,recimo to tako , stepenicu niže,a i stepenicu više od bendura3 ... još malo više prema softu ,ali i malo više prema (polu)hardu,ovisno o dogovoru.

Prva vožnjica kreće već u nedjelju - idemo u lagano istraživanje labinjštine ...

VABLJENI!!!



 
Već vidim da ćemo sami pisat ovdje..
To smo mogli i sms om ping pong..
Al dobro

  Pokret Nedjelja Matulji 8:15h kafe Sweden(švedska).
Startaju Dr 350
              Drz 400
              Klx 250
 
Daj više meti sliku na avatar  ..pegeu jedan.Anemično mi gledat tvoje postove
 
nekako......bas sam zalostan...ali, od srca vam zelim da se lijepo zabaviti(u sto ne sumnjam)...ali, i po motorima....sumnjam da ste svjesni rijeci soft! :):):)
 
Ajde da smo i midobili temu  (y)
Recite mi se to u nedjelju ide lagano ili "lagano" u istrazivanje Labinstine :misli: :mrgreen:
Na cestovnim sam gumama zbog posla pa ne znam ako sam dorasao toj vasoj "laganoj" voznjici  :mrgreen:
 
Kakvo je ovo grupisanje ovde??

Payso...na čemu si ti??


©
 
Franco_Ri said:
Ajde da smo i midobili temu  (y)
Recite mi se to u nedjelju ide lagano ili "lagano" u istrazivanje Labinstine :misli: :mrgreen:
Na cestovnim sam gumama zbog posla pa ne znam ako sam dorasao toj vasoj "laganoj" voznjici  :mrgreen:

Ide se lagano,ovaj puta stvarno lagano.
Kada bude našto malo teže,znati će se unaprijed.Nije nam cilj  na taj način nekoga zeznuti. Nismo djeca .

Možeš sa cestovnim ( enduro ) gumama.
 
delbi said:
nekako......bas sam zalostan...ali, od srca vam zelim da se lijepo zabaviti(u sto ne sumnjam)...ali, i po motorima....sumnjam da ste svjesni rijeci soft! :):):)

Ja pak još više sumnjam da si ti svijestan riječi hard...
Ali dobrosidošao u svakom slučaju.

( osim što si već od prve zaradio - )
 
...a danas sam slučajno ili ne dolutao do idealnog  mjesta održavanja Osnivačke Skupštine ove naše male kvaziudruge.
U skoroj budućnosti...
Netko doveze gradele, svatko  nešto malo za na gradele...

Što kažete,a??

Evo ja se dobrovoljno javljam za donijeti drva.
I - šibice.
 
2009g.Stanje salonsko-ali doslovno.5800km.Na original gumama su još iglice.
 
Payser se samo hvali.....
Za skupstinu...ja nosim...meso...gradele...vina i bire...juhuuuhhh

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama

 
PG said:
Ne samo Kvarner... Recimo , šestar sa krakom od kakvih 100km zračne linije sa središtem na ... Preluku.

Dakle,Sjeverni Jadran,Gorski Kotar,Istra,sjeverni Velebit, kvarnerski otoci i,zašto ne , ovaj južni dio susjedne nam Slovenije.
Tisuće kilometara različite težine,od šumskih puteljaka,makadama pa i malo panoramskog asfalta.

Harda na ovim prostorima ima puno i dečki se već godinama voze ozbiljno.
Softa gotovo da i nema.

Tko je bio na benduru 2013 , imao je priliku vidjeti djelić terena a otprilike i - način vožnje.
To je nekakva sredina.Ovo sada bi bilo,recimo to tako , stepenicu niže,a i stepenicu više od bendura3 ... još malo više prema softu ,ali i malo više prema (polu)hardu,ovisno o dogovoru.

Prva vožnjica kreće već u nedjelju - idemo u lagano istraživanje labinjštine ...

VABLJENI!!!
 
Molim nekog od moderatora da na izričiti zahtjev nekih kojima riječ " soft " zvuči prepi.kasto ... naslov teme preimenuje u " Kvarnerski enduro krug "

Ja probao al mi ne ide...
Hvala.
 
Evo....opet me plasite......

--------------------------------
sa telefona....sorry na greskama