Kvarner i istra za one kojima sezona ne završava

dizy

New member
Nema putopisa samo poziv, za one koji još nisu zaključili sezonu a i neće  :012:

Još malo pa rasprodano!!

Nedelja 19.11. Rijeka-Plominka-Vozilići-Pazin-Motovun-Buzet-preko Učke nazad Rijeka.

*dužina rute cca 150km, puno zavoja, 3h po googlu bez kafana
*dodatne opcije: Kotli i akumulacijsko jezero

Aplikacije otvorene do nedelje ujutro 8:30h, poslije kud koji...
 
Sve prognoze koje sam pregledao kazu da ce biti lijepo.. moguca lokalna kisa od 9-10 ujutro oko pazina..
 
Kad smo već kod toga Dene,
na plominci niti jedan RRejser ujutro.. Valjda se prepali Vakule.

Maxiji urinirali po teritoriju i zaboli zastavu na vidikovcu s natpisom "Mad Maxi Land".
s1432v.jpg


Kako smo i rekli obišli Pazin, Batonigu, i preko Učke nazad doma, nekih 160 km vožnje za 6h.. dakle prosječna brzina 26km/h kafanske vožnje  :LOL:

2qiusfq.jpg


2h3q5fs.jpg



Da ne gušim sa sličicama, dosta Vam je..


 
zoki-op said:
Misliš?.. :mrgreen:  Nije prognozama za vjerovat više od jednog dana unaprijed, a nekad ni toliko (y)
Znam,zahvaljujući njihovoj pogrešci ja sam se vozio da nisu pogrešili nebi mogao  :mrgreen:
 
Idemo dalje.. kad neće nitko, hoću sam.

Krmku protegnuo noge malo..

Rijeka- Buzet- Kopar - Plovanija - Grožnjan - MOTOvun - Pazin - Plominka -Rijeka.

U Kopru kavica, mlada slovenka poslužuje dekicu na terasi, nisam shvatio trebam li je prebacit preko sve opreme il se skidat prvo  :angel:
U Opatiji kolači,..
Između samo gas. 240 km sve skupa...

15x48eu.jpg
 
Vrlo često se gubim po Istri u Nedjelju ujutro,nema prometa,nema gužvi,pa malo do Kopra,pa do Crikvenice,osobno mi je naidraže se vozit u jutarnjim satima.....