Kymco Agility City 50 2T iskustva

EnamouredKnight

New member
http://kymco.hr/index.php/novosti/229-agility-city-50-2t-galerija-fotografija

virnite slike. ne nadjem da ima topic za ovaj skuter. inace sada dolazi i sa lakiranim koferom u pakiranju, te od ove godine kuca dvotaktnim srcem:)
 
nekak vuce na sportcity s boka..  :)  samo mi se malo cini pre skupim ak mu je ovo cjena
"Agility City 50 2T Topcas 14.025,00" ?!  :misli:
 
Biker686 said:
nekak vuce na sportcity s boka..   :)  samo mi se malo cini pre skupim ak mu je ovo cjena
"Agility City 50 2T Topcas 14.025,00" ?!  :misli:

kod kymca je obrnuta filozofija :)
2T je skuplji od 4T...

Agility City je puno veci skuter od Sportcityja, otud i razlika u cijeni, iako se sprema akcija sad...
 
maknuo sam zadnje postove jer ste počeli sa porijeklom proizvodnje i tvornicama, a naslov to NIJE. hvalite Agility i držite se teme. hvala
 
vlasnik sam Agility Citya 50 2t,presao sam sa njim prvih 800km i zasada sam zadovoljan dobivenim. 16 colni kotaci nakon 12 colnih pruzaju zadovoljstvo u voznji,agregat je dovoljno snazan za skuter 50ccm. Jedino u brdo jako gubi na snazi i pri prijevozu dvoje ljudi je slabasan. Nezadovoljan sam maximalnom brzinom koja je 60/65km/h. Poskidane su sve blokade
 
Očekivati od 50 ccm i možda 5 KS spektakl u vožnji uzbrdo i udvoje...  :shocked: isto je i sa Max brzinom,zna se !
 
eskaberna said:
vlasnik sam Agility Citya 50 2t,presao sam sa njim prvih 800km i zasada sam zadovoljan dobivenim. 16 colni kotaci nakon 12 colnih pruzaju zadovoljstvo u voznji,agregat je dovoljno snazan za skuter 50ccm. Jedino u brdo jako gubi na snazi i pri prijevozu dvoje ljudi je slabasan. Nezadovoljan sam maximalnom brzinom koja je 60/65km/h. Poskidane su sve blokade
..primječeno je kod nekih da gubi snagu uz brdo i nema krajnju , probaj ugraditi tri Malossi rolice 6,0 gr. sa tri orginal i nadam se da češ vidjeti i osjetiti razliku..provjereno. (y) ..inače skuter za razliku od nekih opravdava svaku uloženu kunu...
 
citao sam na internetu da postoji i neki Kymco Racing CDI za njega,da li bi i sa time dobio ista ili je to prodavanje magle?
 
eskaberna said:
Nezadovoljan sam maximalnom brzinom koja je 60/65km/h. Poskidane su sve blokade

A šta misliš da drugi idu više? 70 max.
Agility je malo slabiji od AC Piaggia, ali bez spuha to je nažalost to, 60-65 max.
Meni se skuter ful sviđa i još crni, snagu bi se dalo srediti, al čim vidim da u kadi nema mjesta za kacigu, odmah križam, nažalost. :(
 
..do sada kod nas City Ex. bio na servisu sa svojih cca 5 vozila gore navedenih  i mislim da su svi iz okloice Ivanića ,došli prljavi,vidljivi tragovi nemara,nikakve brige itd,itd.iako su MORALI doći na 500 km svi su imali između 1800 i 3500 km...doslovno.na jednom čak ispao prednja kočiona čeljust,na drugom auspuh izgledali koda se njima vozi off road ali svaki od njih što me je iznenadilo stavi ključ , pali i vozi.. ...... (y)