Kymco AK550

Burgman je prelagan naprid, bas skuteraski. Al je u luksuzu isprid svih. Ko ne zeli motor, super izbor. Nakon NC-a sam ga provoza i osjetija uvijeanje na ravnom. Puno je to plastike i raznih centrifuga. Al nakon drugih skutera ne bi ga se libija kupit. AK je kopija tmaxa i ka takav je cijenom itekako konkurentan..osim u Spitu ocito.  :jesus:
 
Cvitalo said:
Burgman je prelagan naprid, bas skuteraski. Al je u luksuzu isprid svih. Ko ne zeli motor, super izbor. Nakon NC-a sam ga provoza i osjetija uvijeanje na ravnom. Puno je to plastike i raznih centrifuga. Al nakon drugih skutera ne bi ga se libija kupit. AK je kopija tmaxa i ka takav je cijenom itekako konkurentan..osim u Spitu ocito.  :jesus:
Problem lezi u cinjenici da je AK550 79 iljada kn a socijalni dvoguzni 87500 kn za jednokratno placanje i 92105 kn za nejednokratno
Nekome se to cini velika razlika ali ako recimo govorimo o prodaji nakon 2,3 godine sa dvoguznim ces bit u plusu
Ja samo objektivno govorin.



Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Problem lezi u cinjenici da je AK550 79 iljada kn a socijalni dvoguzni 87500 kn za jednokratno placanje i 92105 kn za nejednokratno
Nekome se to cini velika razlika ali ako recimo govorimo o prodaji nakon 2,3 godine sa dvoguznim ces bit u plusu
Ja samo objektivno govorin.



Sent from my internet mobile device
Vidia san kimka i sidia na njemu,cijena je fer s tin da ima opremu tmaxa DX,pa sad gledaj tih 79 iljada sa 107 kolko košta dx,kimko je lipši trista puta i interesantan je taj celer sa svin glupostima šta ima navigacija,aplikacije ovo ono.Jedino šta mi je malo čudno su uske gornje podnice za nogu 34 i špicasta plastika di se pali motor.Pošto nisan vozia neznan kakvi je tu al pratin par vlogova na youtubu,nema niko loše riječi.Pa valjda će koji doć sljedeće lito ako se ovi u globala potrude dat koji testni.
 
^^

ništa ne drži bolje cijenu od Tmaxa,čak ni golf dvojka sumporača  :LOL:
tu je kralj,recimo za 2005 god,dobri primjerci se kreću oko 4000e,šta dalje reći ?
kmica neće držati tu cijenu nema šanse,nije stvorila ime niti ima tog pokrića  (y)
nema taj imiđ baja rekli bi bosanci,on će rapidno izgubiti na cijeni kad bude 5,6 god,star i tada će biti pametna kupnja  (y)
 
DA-IM said:
on će rapidno izgubiti na cijeni kad bude 5,6 god,star i tada će biti pametna kupnja  (y)

Odnosno cijena ce bit realna ka i za ostala vozila  :mrgreen:
 
^^

e sad šta je realna cijena to je pravo pitanje,
sličnih slučajeva imamo i kod auta,plaća li se danas kod rabljenih kvaliteta ili samo ime to je pravo pitanje  (y)
lako je nabiti cijenu za jedan bmw,yamahu,suzuki,ali kmica po meni nije tribala ići sa tako visokom cijenom,samo moje mišljenje a pokazat će ipak sve tržište  (y)
 
Nero said:
Vidimo se sutra :)

Nisi doša(još) ali bila je prigoda, pa čisto da potvrdim ono što sam i mislio ...

T
39521845_256216285017225_7151442777761382400_n.jpg


B
39509525_290854781702938_7560189304878661632_n.jpg


Znači od podnice(one povišene), do naslona vozača na sjedalu novi TMax ima dobra 4 cm "viška" u odnosu na Burgiju. Oba nova naravno
 
ono šta san ja vidija je da kad sedeš na kymca je puno prirodniji položaj i dosta lakše dotakneš nogan pod od recimo na maxa
to mi je dosta važno pogotovo za gradsku upotrebu i vožnju udvoje
s ničim ne zaostaje, a možda čak nudi i više...da sad ne ulazin

a oni botuni na vrhu tmaxovog sica su prst u oko i guz.cu
 
Da li je AK550 lipsi skuter od Dvoguznog
Pa naravno da je
I X10 je ljepotan pored dvoguznog
Ali jebiga kad nema image i ne drzi cijenu
Tu je Tmax bilo koji neprikosnoven
Po meni Kimco je triba izbacit skuter slicnih karakteristika kao BMW C650(neznan sta se dogada sa tim skuterom ali nakon sta su izbacili drugu generaciju to mi se cini jako prihvatljiv model)
Mozda cak i do nekih 70 ks sa svim elektronskim didama midama a da ostane cjenovno na 79 iljada


Sent from my internet mobile device
 
DA-IM said:
^^

ništa ne drži bolje cijenu od Tmaxa,čak ni golf dvojka sumporača  :LOL:
tu je kralj,recimo za 2005 god,dobri primjerci se kreću oko 4000e,šta dalje reći ?
kmica neće držati tu cijenu nema šanse,nije stvorila ime niti ima tog pokrića  (y)
nema taj imiđ baja rekli bi bosanci,on će rapidno izgubiti na cijeni kad bude 5,6 god,star i tada će biti pametna kupnja  (y)
Nemoj se ljutit al presmišno mi je to držanje cijene.Sad da ja ne kupin neko vozilo radi toga šta ne drži cijenu,kupin nešto da ga vozin a ne da ga prodan za 2 iljade kilometara.
 
Bruno1 said:
Nemoj se ljutit al presmišno mi je to držanje cijene.Sad da ja ne kupin neko vozilo radi toga šta ne drži cijenu,kupin nešto da ga vozin a ne da ga prodan za 2 iljade kilometara.

znači tebi osobno nije bitan faktor kome ćeš sutra prodati taj motor, ? eto meni osobno je to jako bitno,

tmax se ovde proda brzinski,kmica ne ne  :palacdolje:
za jednu kmicu ovo je poprlična cijena,
ali isto tako slažem se da je i samo pitanje vrimena kad će ti istočnjaci poplaviti tržišta u bilo kojem segmentu  (y)
 
DA-IM said:
znači tebi osobno nije bitan faktor kome ćeš sutra prodati taj motor, ? eto meni osobno je to jako bitno,

tmax se ovde proda brzinski,kmica ne ne  :palacdolje:
za jednu kmicu ovo je poprlična cijena,
ali isto tako slažem se da je i samo pitanje vrimena kad će ti istočnjaci poplaviti tržišta u bilo kojem segmentu  (y)
A slusaj
Niko razuman ne voli da gubi lovu
Ja recimo necu nikad prodat Kralja jer je to svetogrđe ali isto volin znat da mogu ako ocu dobit neku zadovoljavajucu cifru
AK550 je vjerujem jako dobar skuter ali ne bi nikad ga kupia jer san eto pokondiren


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
A slusaj
Niko razuman ne voli da gubi lovu
Ja recimo necu nikad prodat Kralja jer je to svetogrđe ali isto volin znat da mogu ako ocu dobit neku zadovoljavajucu cifru
AK550 je vjerujem jako dobar skuter ali ne bi nikad ga kupia jer san eto pokondiren


Sent from my internet mobile device

(y) :mrgreen:
 
Ja trenutno imam Burgiju 650 iz 2017,imao sam T maxa 2015 model s upside down vilicama te t maxa iz 2009 kralja.
eki dan sam probao X adv i sjedio sam na kmici al je nisam vozio kvalieta je al kako se vozi kazem neznam

Sve je to totalno smece i ne vridi tih novaca, nakon kupnje par novih bmw motora GS LC i r nine t te probavanja S1000RR po meni ti skuteri ne vrjede vise od 5000 eura kad su novi.

Ja sam burgiju uzeo najvise zbog djece jer ih je strah na motoru se vozit sto nema naslona itd i visoko je sjedao al cjenom su stvarno pretjerali.

Sad ce Joke rec al to se prodaje bla bla bla ,istna al je i dalje smece najmanja kombinacija placeno dobiveno osim kad ides na pazar tj trznicu da imas gdje stavit stvari.
nema gusta nema susta nema niceg,a ti bakraci koji misle da je max bolji od ostatka pa boga vam napravite dir na 10 god staroj cbr 600 rr priko karlobaga pa se onda javite sto mislite o skuteru
 
Skuter i motor nisu usporedivi ... a ako i jesu tu je TMax do sada došao najbliže.
Koliko šta vrijedi tu ne možemo vagu koristit...to su "politike" tvrtki koje se primarno odnose na želje potrebe i mogučnosti pojedinih tržišta.
Zbog toga možemo vidit i kalkuliranja sa položajem tvornica u kojima se sklapaju pojedini modeli.

Kad ja idem s TMaxom po Karlobagu, neugodno mi je koliko motora (sa aktivnim) vozačima prelazim. Kad to spojimo sa situacijom da mogu ispružit noge i podignut vizir kad ne vozim aktivno...i sve stvari mi stanu pod sjedalom ... ja nemam dileme(Al' imam WR u garaži kao ispušni ventil :mrgreen:)