Kymco AK550

kymko ak 550 presao 19 500km, sta sve treba odraditi na 20 000km ? hvala
20210615_211725.jpg
 
Da li si ti vidio taj AK o kojemu raspravljamo?
Da li si vidio servisnu knjižicu?
Da li si siguran da je kupljen u Italiji od 1 vlasnika?

Samo sam komentirao da nije prilika sve što ima najnižu cijenu!
Ostala tri AK sa Njuškala su iz HR i može se provjeriti povijest skutera!
Di se taj AK prodavao? Trenutno sam u potrazi i naisao sam u Požegi na najjeftinijeg, cca 18-19tkm... Kupljen u ZG, nekad ove godine... A ne bi volio uzeti nesta lose, provjeravao jednog bmw c600, u 8.g 7 vlasnika promijenio.
 
Di se taj AK prodavao? Trenutno sam u potrazi i naisao sam u Požegi na najjeftinijeg, cca 18-19tkm... Kupljen u ZG, nekad ove godine... A ne bi volio uzeti nesta lose, provjeravao jednog bmw c600, u 8.g 7 vlasnika promijenio.
Ovaj iz PŽ prodaje ovlašteni Kymco servis tako da ne bi trebalo biti problema.

AK o kojemu se raspravljalo je sive boje i bio je uvoz iz Italije!
 
Ja sam nedavno kupio Kymca ak 550 u Zagrebu . 2019 12 mjesec sa 4500 km . Do sada napravio 1000 km sve po gradu i pre zadovoljan sa vozilicom .
IMG-20210719-WA0017.jpg
 
  • Like
Reactions: tomisb
Ja sam nedavno kupio Kymca ak 550 u Zagrebu . 2019 12 mjesec sa 4500 km . Do sada napravio 1000 km sve po gradu i pre zadovoljan sa vozilicom .
IMG-20210719-WA0017.jpg
 
Zanima vi koji ga imate ili ste imali , da li se isplati stavljati Mallosijev variomat i kaj se s tim dobije ?
Nisam nikada do sada vozio skuter pa ne znam kak to ide kod njih . . .
 
Na mome je sve original, kao i na prethodna 2 AK-a ali sam čuo da sa tim Malosijem ima dosta bolji start ali gubi na krajnjoj brzini.
Zanima vi koji ga imate ili ste imali , da li se isplati stavljati Mallosijev variomat i kaj se s tim dobije ?
Nisam nikada do sada vozio skuter pa ne znam kak to ide kod njih . . .
 
Inače ako si gledao usporedne testove AK-a i Tmaxa AK je u original stanju a Tmax je sa Akrapom i multivarom i onda je Tmax bolji.
Zamisli da su oba u originalu ili oba sa multivarom i Akrapom koji bi omjer bio 🤣
 
Malo ću se raspitati kod mehaničara ali mislim staviti ovaj auspuh i ovu garnituru Mallisi seta .
Naručio i original nosač kofera u plavoj boji .
Screenshot_20210809-220024_Chrome.jpg
Screenshot_20210809-220214_Chrome.jpg
 
Ako je variomat dobro podešen ne bi trebao izgubiti ništa od krajnje brzine. Mitane, na'rani svinje i ne diraj ništa! Vidio sam te jučer na Slavonskoj, bojler ti stoji k'o piletu sise!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Švaser
Saša ne jebi . . . 🖕
Preporodio se od kad sam sjahao s motora i sjeo na skuter .
Jebali vas motori i šaltanje . . . 🤣😁
A jurenja ni po zavojima ni po ravnici više nema .
Ko je jurio je jurio !
 
  • Haha
Reactions: Švaser
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Mda, nema više jurcanja dok ti prvi lik na semaforu ne stane na crtu... Nema jurcanja a ugrađuje se varijomatić i šuplja cevka... E 'ko te ne zna...

:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Švaser
Inače ako si gledao usporedne testove AK-a i Tmaxa AK je u original stanju a Tmax je sa Akrapom i multivarom i onda je Tmax bolji.
Zamisli da su oba u originalu ili oba sa multivarom i Akrapom koji bi omjer bio 🤣
... ja sam imao na cesti usporedni test... :mrgreen: oba u originalu, razlika nikakva... ono sta kalas ima viska konja nadoknaduje sa viskom kila tako da je slican rezultat bio i ocekivan...
 
... ja sam imao na cesti usporedni test... :mrgreen: oba u originalu, razlika nikakva... ono sta kalas ima viska konja nadoknaduje sa viskom kila tako da je slican rezultat bio i ocekivan...
Jel to znaci da moj Kralj star 12 god sa malossijem i after market ispuhom obrije OEM Kalasa i 560…….
Nije da me briga nego samo pitam
Prika me pita sta ima NC750 DCT mogu li njega obrijat
Neznan…..znan da nisan ima sanse kontra Integre…..ali ne mogu se sitit jer Kralj bia OEM ili nabuden tada……..
Mada opet kazen….skuter i brzina…..nebitno……….
 
  • Like
Reactions: R100GS