Kymco AK550

Sve je to stvar ukusa, nekome je nešto lijepo. Plavi mi se nikada nije sviđao.
Ovaj trenutni AK je mat perla i jedan jedini u HR 😎
 
najbolji zvuk među skuterima !
ne zaostaje ništa za tmaxom, stvar je samo u glavama...
Zaostaje brend, ne da je los nego jednostavno nije ostavio uspjeh na nasim prostorima. Ima sam 2008 xciting 500, generalno dobar skuter za cijenu koju je kostao, ali kada je doslo virme prodaje nemos to ni darovati a kamoli prodati, tako da je to velika mana.
 
  • Like
Reactions: Zog
... zato je kalaš star godinu-dvi dana je po meni top kupnja, imaš jako lipi i brz motorin za cca 50 keka...
 
Meni jednostavno nikako nije dobra kupnja, ni novi ni polovan. Tesko se prodaje i gubi dosta na vrijednosti, i onda ako si netko kao ja sta voli prominiti cesce motor onda se gubi dosta novaca. Naravno da to hdz-ove boli briga ali mi ostali itekako gledamo te stvari.
Uglavnom sve tko sta voli.
 
Kymco pravi stvarno odlicne skutere. Imao sam uz motor do ove godine jednog Downtowna i ove godine sam ga zamijenio Xmax-om jer sam htio malo vise mjesta za noge. Uglavnom, Xmax nije ni sjena Kymcu tako da mi je ovaj AK sad nekako zanimljiv. Samo mi glupo dati 6-7k€ za skuter za po gradu kad mi se neda palit motor :)
 
... zato je kalaš star godinu-dvi dana je po meni top kupnja, imaš jako lipi i brz motorin za cca 50 keka...
moga bi se mozda slozit ali opet……
Godinu dvi star kimko ili 4,5 god star 530 USD(usd vilica i bez onog nosorog svitla).upgrade od preocajnog remenka a prije totalne katastrofe sa ovom najnovijom linijom bilo 530 ili 560(nelosa guzica)
Mislin da je 2016 god ako ne varam
Zadnji tmax koji lici na nesto…..
Ja bi recimo uvik prije njega nego kimka…pa da je i malo skuplji……
A o Kralju da i ne govorimo……unutra malossi i opet raketoskuter😂😂😂😂
 
.... ma kuzim te ja... meni bi nakon 560, taj iz 2016 bio prvi izbor, ali problem je u tome sta on nije malo skuplji od kimka nego se prodaje star 5 godina za 9000-10000 eura... ja bi uvik bi radje doda 20-25000kn uzea novog, pa kakav god bia... zato ti govorin da je polovan kimko od godinu-dvi meni skroz ok kupnja i ne bi se uopce mislia uzet ga...
 
.... ma kuzim te ja... meni bi nakon 560, taj iz 2016 bio prvi izbor, ali problem je u tome sta on nije malo skuplji od kimka nego se prodaje star 5 godina za 9000-10000 eura... ja bi uvik bi radje doda 20-25000kn uzea novog, pa kakav god bia... zato ti govorin da je polovan kimko od godinu-dvi meni skroz ok kupnja i ne bi se uopce mislia uzet ga...
Ako je toliko skup onda nista
Da taj kimko ka polovni je povoljna kupnja
Bolje nego neki novi jednocilindras iljadu puta.Jos je izgledon skroz OK.Cak stovise
Zato nisan ni tia prodavat Kralja…..jos je to odlican skuter.avion za bilo kojeg novog jednocilindrasa a za njega mogu dobit niti 50% cijene novog jednocilindrika……
 
... ma traže nebulozne cifre za njih, a opet imas 5 godina star motor... a ovog kalaša kad uzmeš za 50 iljada nećeš baš toliko i popušit para kad ga ideš prodavat u odnosu koliko je popušija onaj koji ga je uzea novog... :mrgreen:... ma kakvi jednocilindraši, kad čujem onog majestiya na semaforu, uvati me jeza, haha...
... taj naš stari tmax je dobra kupnja za nekog ko želi pouzdan maxi koji je relativno jeftin i lagan za održavanje... a uz male preinake na ovjesu i prijenosu imaš raketu...
 
... ma traže nebulozne cifre za njih, a opet imas 5 godina star motor... a ovog kalaša kad uzmeš za 50 iljada nećeš baš toliko i popušit para kad ga ideš prodavat u odnosu koliko je popušija onaj koji ga je uzea novog... :mrgreen:... ma kakvi jednocilindraši, kad čujem onog majestiya na semaforu, uvati me jeza, haha...
... taj naš stari tmax je dobra kupnja za nekog ko želi pouzdan maxi koji je relativno jeftin i lagan za održavanje... a uz male preinake na ovjesu i prijenosu imaš raketu...
Da
Uz motor moras imat i skuter jer liti motor je patnja…....pa onda ili Kralj ili Kimko……
Mada ima se nac kontan i integra koja za slicne pare…..
NC750 S ili X……nije ka skuter nego motor ali opet……
Kod polovnih ima dosta mogucnosti ako je cijena cca 50tak iljada kn…..
 
KYMCO AK 550 PREMIUM 2023

Prednarudžba! :unsure:

KYMCO AK 550 PREMIUM 2023

Screenshot_20230428_085802_Samsung Internet.jpg
 
  • Haha
Reactions: Dene
ovaj novi ak500 je krasan nema šta ali €€€ ?

12.500€ za skuter i to kymco (ne vjerjum da baš bude držao cijenu) od 550 ccm.

ma vidio i tmax na oglasu za gotvo 20.000€...

neznam kako vama ali meni su to brutalne cifre za skutere od 550ccm.