Kymco AK550

Decki malo sam se zagrijal za ovaj ak550 i prek noci procitao cijeli topic, svih 38 stranica. Nista pametnog osim da je kralj kralj a sve ostalo krama. U svakom slucaju, trenutno su na njuskalu 3 ak550 s po 13k km i cijena cca 52000 kn.
Sva tri su iz 2017.
Ima tko kakvih konkretnih informacija oko odrzavanja tih modela, koliko tog je uopce prodano itd?
 
Decki malo sam se zagrijal za ovaj ak550 i prek noci procitao cijeli topic, svih 38 stranica. Nista pametnog osim da je kralj kralj a sve ostalo krama. U svakom slucaju, trenutno su na njuskalu 3 ak550 s po 13k km i cijena cca 52000 kn.
Sva tri su iz 2017.
Ima tko kakvih konkretnih informacija oko odrzavanja tih modela, koliko tog je uopce prodano itd?
Jednoga vidan u Splitu kod “Sagene”
To je vjerojatno jedan jedini.....
Izgled je OK
O kvaliteti neznan a jos manje o voznim osobinama
Osobno ne bi isa u takve avanture......sa polovnim skuterima koji su se prodali ako 5 komada u ciloj HR
 
Ja šta san vidia,plastike su onako,mašina je extra kočnice najbolje u klasi,te prve godine su imale problema sa vanjskim remenom al sve je išlo na opoziv.Najbolje šta su in cijene vrlo male jer se ne prodaju tako da je to extra a zvuk brutalan.
 
Imao sam 2017 a sada imam 2019g. Mogu reći da je savršen, kočnice bolje nego na nekim R-ovima, mašina bez problema, vozi se savršeno poput sportskog motora a opet udoban za duža putovanja.
 
Last edited:
Imao sam 2017 a sada imam 2019g. Mogu reći da je savršen, kočnice bolje nego na nekim R-ovima, mašina bez problema, vozi se savršeno poput sportskog motora a opet udoban za duža putovanja.

Koji je razlog mjenjanja ovog iz 2017 za 2019?
I daj se malo raspisi o odrzavanju, di ga servisiraš, koliko košta redovni servis itd... Thx
 
Imao sam mogućnost kupiti novi.
Samo redovni servisi, 3 litre ulja, filter, servis je Mimesa.
 
Ako ti nije bitno šta drugi misle nećeš nimalo pogriješiti sa AK!
Kupuješ ga za sebe!
 
Imao sam 2017 a sada imam 2019g. Mogu reći da je savršen, kočnice bolje nego na nekim R-ovima, mašina bez problema, vozi se savršeno poput sportskog motora a opet udoban za duža putovanja.
Jesi vozio r motor? I koliko trosi tako veliki skuter ?
 
  • Wow
Reactions: R3nchi
20200321_164244.jpg