Kymco People GT300i

aprilliaaa

Well-known member
Bez pretjerivanja izgleda mi najbolje u ovoj klasi, a i najjači je...32,8 cv, te je jači i od Honde SH300i kja ima 27 cv.
 
napokon nešto probavljivo od Kymca (osim Xct-a)  :mrgreen:
vidim i ABS da imade ... (y)
 
Zanimljivo izgleda .Znali se cijena  :misli:
 
aprilliaaa said:
Bez pretjerivanja izgleda mi najbolje u ovoj klasi, a i najjači je...32,8 cv, te je jači i od Honde SH300i kja ima 27 cv.

To je u stvari GTi skuter - dobar je  (y)
 
samo mi nije jasno , kolika je krajnja brzina ako gledamo ovi prilozeni celer?
 
aprilliaaa said:
to san se i ja pita :wink:
u najmanju ruku će bit kao i honda sh300 oko 145-150 km/h
Oho, taman, jos da cijenu stave malo pristupacniju!!! Lijep skuter (y)
 
O fino kymco grize. Stvarno malo po malo, ali u svim klasama postaju prepoznatljivi i zaista imaju specifican dizajn. Snagom su odmaknuli korak dalje. Fino, nema sto, krasan skuter...
 
ljepo izgleda (y)
čak vidim da je i sjedalo puno ljepše oblikovano nego na starom modelu (y),nadam se da je i udobnije :D
 
Samo još jedna kopija Aprilia Sportcity modela .....uz jamčeno slabiju ergonomiju, ciklistiku i dojam. Treba samo reći da bez treće dimenzije nema pravog dojma.
 
zaoglas said:
Samo još jedna kopija Aprilia Sportcity modela .....uz jamčeno slabiju ergonomiju, ciklistiku i dojam. Treba samo reći da bez treće dimenzije nema pravog dojma.


Zanimljivo,jedva da si pročitao o čemu se radi,a već ZNAŠ da je slabija ergonomija,...  :misli:
Tako je i puno mojih frendova mislilo o kymcu,lijepo si pokupovali beverlyje ( :jesus:),a kad su probali mog xc-a,bilo je - auuuuuu.
 
zaoglas said:
Samo još jedna kopija Aprilia Sportcity modela .....uz jamčeno slabiju ergonomiju, ciklistiku i dojam. Treba samo reći da bez treće dimenzije nema pravog dojma.
najjači je...32,8 cv

:mrgreen:
 
zaoglas said:
Samo još jedna kopija Aprilia Sportcity modela .....uz jamčeno slabiju ergonomiju, ciklistiku i dojam. Treba samo reći da bez treće dimenzije nema pravog dojma.
molim te pojasni otkuda ti sad aprilia sportcity u kombinaciji sa ovim modelom? ja ne vidim da je kopija sportcitya u nijednom segmentu niti elementu...
 
ovaj skuter izgleda močno, dopadaju mi se ove malo oštrije linije...koje su relativno novost u ovom segmentu gdje su svi pomalo zaobljeni. svaki detalj mi se čini izvrstan...ma to će biti pun pogodak mislim i na tržištu.
 
aprilliaaa said:
vjerojatno početkom iduće godine...tek je predstavljen na eicma salonu u milanu

koliko je meni poznato sljedece godine ga necemo vidit posto ide u proizvodnju tek u 3. mjesecu tako dok bi dosao u RH i obavi se homologacija vec je kraj sezone realno 2011. u RH...inace Kymco ima novu strategiju da postane prepoznatljiv brand po kvaliteti i dizajnu te se sa svakim novim skuterom ta visa stepenica i dokazuje.
 
zaoglas said:
Samo još jedna kopija Aprilia Sportcity modela .....uz jamčeno slabiju ergonomiju, ciklistiku i dojam. Treba samo reći da bez treće dimenzije nema pravog dojma.

Zbog ovakvih neargumentiranih komentara treba brisati postove kao sto su tvoji. Divim se ljudima kao ti, punima pretpostavki i predrasuda, a na osnovu cega, to samo "takvi" kao ti znaju.

Ajd da je u prodaji i da se vozi pa da su poznate eventualne mane, ali ovako, zakljucci su fascinantni  :)