Kymco - razni modeli, koji uzeti?

joya

Well-known member
pozdrav društvo,
kupujem rabljeni 4T skuter za mog tasta, iz više razloga sam se opredjelio za KYMCO. Dakle dnevna uporaba od točke A do B, ca 2km u jednom smjeru, lošija cesta, bez prometa, nema uspona.

Sad, malo gledam po oglasnicima pa vidim sljedeće modele:
CURIO, SPACER, YAGER, YUP, VITALITY, AGILITY, FEVER ....  (ako sam još koji zaboravio, nadodajte)

Da ne duljim dalje, ako je netko upoznat sa ovim modelima, neka napiše koji bi mogao biti OK, a kojeg neka odmah zaobiđem.

THX
 
Našao sam jedan Fever ZX, ima 2400km, idem pogledati, mozda štima kilometraza, Pak kupimo
 
Neznam zašto ne 2t nije u igri. Imam Generica Ideo 2t za iste potrebe i za parstoeura je sasvim solidno vozilo  (y), a pogotovo ak treba malo brega spelat  (y)
 
Pa ovaj Fever je 2T, nisam ni znao. Čekam jedno slobodno poslepodne, Pak budemo išli probat to čudo
 
joya said:
Pa ovaj Fever je 2T, nisam ni znao. Čekam jedno slobodno poslepodne, Pak budemo išli probat to čudo

Fever ima masinu identicnu ko Honda Bali i Peugeotu , stariji modeli do 2006. su znali imat zajeb s cdi i drzac sajle pumpe ulja je zna puknit pa nebi dobiva ulja koliko treba to nije bila masovna pojava ali dobro je znat , sve ostalo mogu rec nesatariv skuter , mali a komodan . 4t ti je agility i prvi modeli agility city te new dink koji je po meni i najbolji od te ekipe 4t, ako pricamo o Hr vani imas i people 50s 4t koji se kod nas nije uvozio .