Kymco Xciting 250/500 - General Topic

Okej,hvala.
Probat ću otić u ovlašteni servis ali tek u ponedjeljak mogu.
Valjda neće ništa bit do tad.
Za sad se već dva dana normalno vozim.
 
baš me zanima koliko su stručni ,dali će riješiti problem dali se radi o krk moto glavnom zasupniku za hr kymco
 
Tako je.radi se o Krk moto.
Do sad su mi neke sitnice sredjivali ali ovo je prvi recimo to tako kvar odkad imam motor pa ćemo vidit kako dišu :D
Vjerojatno će predčlagat promjenu termostata a to bi moglo bit poskupo
 
jedini (za mene) pravi majstor za kymco je slama iz rs.moto
na kozali.
a cijene dijelova su takve kakve jesu,tu nema puno filozofije
 
Jučer se temperatura počela dizat do crvenog.
Makar motor ne kuha niti je pretopal.
Sad me strah vozit do Krka tako.
Zvao jutros i obećali su da će serviser nazvat ali normalno nije.
PO tom pitanu su uvjek isti i nikad ne zovu nazad.
Nema šanse dobit servisera osim kad se tamo osobno dođe.
A da djelovi su kod nas strašno skupi,ali hvala bogu Italija je blizu pa ja sve veće tamo kupujem.
 
Dobio termin u servisu za 7 dana.trenutno cim upalim motor temperatura dignuta do kraja.napravio sam djir par min i temperatura dignuta a motor normalno vozi.otvorim posudu za vodu a voda hladna. :misli:.
Dali kazaljka temperature mjeri temperaturu motora ili temperaturu vode?
 
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/kymco-exciting-500-cm3-samo-15000-km-oglas-16221142


Pozdrav ekipa,

Evo jedno pitanje, kolega se interesira za navedeni motorin, jel ko zna sta o tome, cijena, kilometri ukratko vase stučno mišljenje.

Unaprijed hvala
 
Nemam iskru na svjećici. Probao i sa starom svjećicom. Ima li smisla kupiti novu  ili da eliminiram svjećicu i tražim dalje? Pod dalje mislim na šlepanje u servis. Ili ima kakvih prijedloga?
 
dobar je relativan pojam . . .  .  odakle cijeli niz "kavrova"  navodno se kimkovi ne kvare    :misli:
 
inače dvoumim se oko 250 ili 500 kubika..pa ako tko ima realno da mi kaže na sto pripaziti..hvala
 
Riješili mi (valjda) onu zezanciju s ne paljenjem. Ponekad nije davao iskru, jer je lulica bila u banani. Nadam se da je stvarno bilo samo do toga.

BTW: sad mi ne radi brzinomjer.  :misli:  Ideje?