Kymco Xciting 250/500 - General Topic

nije sajla . . . senzor ,žice koje vode do celera znaju se oštetiti zbog lošeg smještaja iste . ili senzor loše podešen ,udaljenost mislim
 
Ako ima senzor, pregledaj njega, ocisti ga i kao što kaze aldalone pregledaj zice.
 
Ova tema je skroz zamrla.
Ajmo ljudi pomalo dignut temu iz mrtvih.
Nadam se da će kroz 10ak dana početi lijepo vrijeme.
Moj Xciting 500 upaljen nakon 5 mjeseci.
Upalio iz prve,napravio djir i spremio ga nazad još malo na spavanje.
Pred sezonu me čeka promjena prednje gume,servis i provjere remena,rolina...
 
ja se vozio u nedjelju iz ogulina za senj. uzeo sam auspuh  leo vince 4road motor prodiso stvarno ljepo ide sad preporuka svakako za leo vince ja sam oduzevljen... (y)
 
4 road ima brat na Beverlyu 250 i zvuk je odličan.
Dali si uzimao novi ili polovan?
Ne kužim se u to pa me zanima dal baš mora bit za 500ccm auspuh ili ja mogu stavit bratov?
On je uzimao polovni pa neznamo sa kojeg je motora.
Ja napravio za vikend 300 tinjak km.
Mislio sam i zamjenit skuter za nešto drugoi ali odustao.
Motor ide dobro,troši cca 5,5 sa malossi variomatom,ja zadovoljan i za sad ostajem na Xcitingu.
 
Pozdrav,razmisljam uzeti rabljeni xciting 250 2008.g.
Imate kakve savjete na što obratiti paznju kod pregleda prije kupovine,u probnoj voznji itd.?
 
Na kraju ispalo da brat ima na 250 auspuh od 500.
Nosače i prilagođavanje grane mu je radio prijatelj.
I sve to za 500kn :shocked:
Kad gledam cjene na Njuškalu stvarno je dobro prošao.
 
Recite mi održavanje xc250 u Splitu?  Gdje poći? Uzeo sam 2008god pa mi je ovo prvi susret sa tim skuterom. Ići u ovlašteni ili imate nekoga ko ih radi? :up:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 
oldalone said:
stanje, kilometri, cijena, slike,dojmovi . . .  a ne odma servis (y)

a po meni prvo servis pa onda dojmovi o istome :)
Stuter je plavi, veliki, nezgrapan po gradu, ali vrlo dobar na otvorenome, osim što ovaj od 250ccm je mrtva krava, barem meni koji sam na skuteru ponovno nakon 10ak godina motora, celer laže bolesno, prikazuje 120, ondje gdje sumnjam da ide 80, ali neka....

400ccm model bi mogao biti nešto vrlo zanimljivo i na daljnje relacije.  (y)

Ajmo se mi vratait na održavanje plave krave i gdje ga odvesti u ST?  (y)
 
Mislim da šago ima servis za plavu kravu.i jos tromost pl gradu se moze ublazit odabirom guma,a tromost masine multivar,auspuh... ja zadovljan s moim
 
a za celer više manje,i onako svi lažu bitno je ostalo . . . ja sam poslje dugog dugog stažan na motoru završio na skuter . .  privikne se čovjek na sve , no trebalomi je bar 2 god.
naj bitnije je ne povlačiti paralele
 
oldalone said:
a za celer više manje,i onako svi lažu bitno je ostalo . . . ja sam poslje dugog dugog stažan na motoru završio na skuter . .  privikne se čovjek na sve , no trebalomi je bar 2 god.
naj bitnije je ne povlačiti paralele

Ja sam jedom, nakon što sam mjesecima vozio skuter, izvadio motor iz garaže...  :shock: :shock: :shock: Dobro da sam se čvrsto primio, inače bi otišao bez mene.  :mrgreen:
 
Svi se kupaju ili xc vise nikom nije zanivljiv. Ili su poceli masovno otkazivati. . .pa tema nije za forum