Kymco Xciting 250/500 - General Topic

A što reći? 2005 godina, 45000 i ide, ide, ide.... Mislim da je iduće godine na redu fazni lanac? Osim servisa ništa! Ah da i prepakovana vodna pumpa
 
Moj Xciting 500 prodan pred 10 dana sa 43000km na satu.Jedini kvar mimo redovnog servisa u tom periodu je bio senzor temperature :).
Novi vlasnik zadovoljan,a ja se prebacujem na Hondu cbf 600s.
Ko traži veliki skuter za dvoje po meni je za cjenu Xciting jako dobar izbor.
 
Imao Kymco Xciting 250 iz 2008.g. kupio ga krajem iste godine sa cca 3000km i vozio 5 godina, samo redovan servis i nakon 4 godine i prijeđenih cca 30000 km otišla membrana na karburatoru (to im je mana svima), zamjenio i samo toči i vozi. Nikad ga nisam štedio tj vozio ga od prvog dana žestoko, potrošnja bila oko 4.5-5.5l, ovisno grad ili izvan grada. Najviše sam s punim rezervarom kombinirane vožnje prešao 264 km (znači do potpuno praznog rezervara). Obišao svako ljeto našu obalu i bio prezadovoljan tim skuterom, prodao ga jer sam kupio veći.

Jedini skuter koji mi je u toj klasi odgovarao po veličini tj sa najviše mjesta za noge jer sam skoro 2 metra visok, ogroman vjetrobran sa najboljom zaštitom od vjetra mi je bio malo kraći ali za razliku od konkurencije definitivno najbolji i skoro najljepši (jedino mi je bio ljepši nexus ali mjesta daleko manje i onaj volan...ne, ne).
 
oldalone said:
respektabilno no niti do pete mom s 60000 :021:
Super ali pazi sad ovo imam frenda koji ima Kymco Grand dink 125, napravio s njim preko 100 000 km i onda razmišljao neko vrijeme dali da ga proda ili napravi generalku i nastavi i dalje voziti...
 
jel ipak za generalku :shock:  ili još gura ,tj ne puši ne troši ulje, ne klapara ,ide
 
Piatanje za znalce i vlasnike Xciting 500i  .
Dali je za xc 500i iz 2010god puno 33000km i na šta bi trebalo obratit paznju pri kupnji? Pozzz
 
damirko_sb said:
Piatanje za znalce i vlasnike Xciting 500i  .
Dali je za xc 500i iz 2010god puno 33000km i na šta bi trebalo obratit paznju pri kupnji? Pozzz

Kymco skuteri od 50 kubika koji su uredno održavani u pravilu odrade preko 60.000km prije potrebe za generalkom tako da..
 
Cortez said:
Kymco skuteri od 50 kubika koji su uredno održavani u pravilu odrade preko 60.000km prije potrebe za generalkom tako da..
hvala na brzom odg. Ovaj je kao redovno servisiran a i nedavno prije nekih 100tinjak km mu veliki servis uradjen ima i racun od zadnjeg servisa i daje ga za smijesne novce.
 
Ja sam prije 2 tjedna uzeo 2006 sa 28.000km.

Lezaj volana je "načet", variomat je imao malo tragova koristenja zbog krivo okrenutih rolica i/ili prekasne zamjene, ovjes radi ok
(na downtown-u 300 mi je zadnji amortizer procurio u prvoj godini), generalno je sve ok.

Radim u Kymco servisu u Osijeku inace ali 500tki nam malo prođe kroz ruke.
Nikad problematicnog nismo imali.
 
damirko_sb said:
Ok, znaci nije puno 1300eura za tu kramu. Inace nerazumijem se puno u skutere pa rekoh da cujem od strucnjaka  (y)

Iskreno, sumnjivo je malo.
 
Ev ovak izgleda, cak ima i grijace ručica
 

Attachments

  • IMG_0128.PNG
    IMG_0128.PNG
    943.2 KB · Views: 252
Ako se ne varam tu ima 3 razlicite boje plastika, nesto je mjenjano (udarano/razbijeno).
Kao sto rekoh, kad je nesto manje od pola cijene na njuskalu svih ostalih, sumnjivo je.

Po slici nista osim ogrebotina u pravilu neces vidjeti.
Nista bitno anyways.

To bi bilo sumnjivo jeftino i za 250tku, a ne 500tku.
 
Cortez said:
Ako se ne varam tu ima 3 razlicite boje plastika, nesto je mjenjano (udarano/razbijeno).
Kao sto rekoh, kad je nesto manje od pola cijene na njuskalu svih ostalih, sumnjivo je.

Po slici nista osim ogrebotina u pravilu neces vidjeti.
Nista bitno anyways.

To bi bilo sumnjivo jeftino i za 250tku, a ne 500tku.

To je cijena po kojoj možeš prodati stari neatraktivan skuter. Možeš oglasiti "realnu" cijenu (to je valjda ona po kojoj su oglašeni ostali), pa ga držati u oglasniku... Kao, prodajem...
 
A ocito je padan. Al dobro sta sad, koji nije. Ako je dobro sklepan a masina netaknuta..super. A variomati i kupmlunzi se trose ka i svakom skuteru. Traju te 500-ice...al stvarno ne drze cijenu. Jedno su oglasi al realno tesko se prodaju.
 
Cortez said:
Ako se ne varam tu ima 3 razlicite boje plastika, nesto je mjenjano (udarano/razbijeno).
Kao sto rekoh, kad je nesto manje od pola cijene na njuskalu svih ostalih, sumnjivo je.

Po slici nista osim ogrebotina u pravilu neces vidjeti.
Nista bitno anyways.

To bi bilo sumnjivo jeftino i za 250tku, a ne 500tku.
Ev ovako, kupio sam tu kramu. Uredna je i nije padano sa nje, ogrebotina nema, osim malo na oba retrovizora, nista strašno. Crna plastika je prljava a nije izgrebana niti oštecena, servis veliki  uradjen i ima novi akumulator, u jako dobrom stanju je samo ga se treba oprat i to je to. Lik ima jos dva motora i zeli ga se rijesiti. Kad ga dovezem, oprat cu ga i lupim koju fotku i stavim ovdje  (y) a kupio sam ga zbog tog jer je cijena presmjesna ili realna inace mi netreba, ono nek se nadje za mozda na posao ili malo sa zenom se provozat.