lastovcic fz 6

El Diablo

New member
jel ima ko kakva iskustva kod lastovcica kaj se tice auspuha,opcenito kakve su kvalitete i kakve su cijene????

i jel ima ko taj auspuh na fz 6 ??
 
El Diablo said:
jel ima ko kakva iskustva kod lastovcica kaj se tice auspuha,opcenito kakve su kvalitete i kakve su cijene????

i jel ima ko taj auspuh na fz 6 ??
Ja vidio na Z750S. Zvuk, izgled i cijena super, a za kvalitetu i dugotrajnost ne znam.
 
Izrada i završna obrada super. Nemrem reć kak se ponaša jer je to imao brat,ali na customu i bez prigušivača. Lik u kvartu ima na Ducatiu i nisa čuo da se žali da motor ide lošije nego prije. Cijene su povoljne koliko sam skužio. Nisam bio onda zainteresiran,ali su i tu stvku hvalili. To se sjećam.
 
imo moj frend na xt-u i jedan na shadowu,zvuk je fakat jeben,al bi se htio uvjerit da je i kvaliteta o.k
 
James1100 said:
Izrada i završna obrada super. Nemrem reć kak se ponaša jer je to imao brat,ali na customu i bez prigušivača. Lik u kvartu ima na Ducatiu i nisa čuo da se žali da motor ide lošije nego prije. Cijene su povoljne koliko sam skužio. Nisam bio onda zainteresiran,ali su i tu stvku hvalili. To se sjećam.
Popiješ jednu pivu i već si tolko pijan da radiš tipfelere!
:mrgreen:

No sad ozbiljno. :misli: Khmmm. O lastovčiću čuo sve najbolje, konkretno za spuh na Z750, prema tome ne vidim razloga da ne bi valjao na FZ6.
 
El Diablo said:
jel ima ko kakva iskustva kod lastovcica kaj se tice auspuha,opcenito kakve su kvalitete i kakve su cijene????

i jel ima ko taj auspuh na fz 6 ??

Ima friend na Fazeru 600, kaže da je zadovoljan  :D
 
Ja sam čuo da su počeli dosta fušati, na dva auta za koja znam su stavli neki zamjenski pod orginalni i auto ne ide više kak je išao, ali za motore ne znam.

 
Nije Bog zna sto ali je barem jeftino!
Na autu sam prije par godina uzeo otvoreniji auspuh i imao je bezveze zvuk i u odredjenom broju okretaja grozno tulio.
Imam sad i na chopperu i jako sam zadovoljan sa zvukom! Savršeno! samo sto sam imao jedan problemcic s njim. Negdje kod severina na kupi mi je jednostavno otpao jedan top tako da sam ga morao furati u ruksaku! Kakav je tad bio zvuk mislim da ne treba ni spominjat!
No, decki u lastovcicu su to za dzabe zasvasali natrag pa se nisam puno ljutio! (y)