LCD vs plazma TV

crobiker1 said:
preporuka nekog smartboxa, android boxa? ( lijen sam slagat raspberry :mrgreen: )
Minix Neo-U1, sve što đaku treba.

(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
reaktivacija teme...

trebam za firmu TV velike dijagonale koji može vrtit filmove sa USB-a i WiFi+Lan + Smart a da su dugotrajni jer se očekuje da će vrtit upaljeni cca +12h dnevno svaki dan 6 mjeseci u godini...

ima netko preporuke?
 
Gledao sam jednu Samsung led tv, dok je bila 5.499 i čekao popust.. Nekidan u Sancta Domenice na popust 3.499 kn  :shock: ..
otišao preko puta u Elipsa, kad tamo 3.399.. Ukipao odmah u auto  :D ... Za moje potrebe super.. Golema televizija za male pare..Slika super, jedino mi smeta šta nema Bluetooth  (y)
https://www.sancta-domenica.eu/televizori/led-tv/led-tv-samsung-ue49nu7172-uhd.html
 
Bob Rock said:
Gledao sam jednu Samsung led tv, dok je bila 5.499 i čekao popust.. Nekidan u Sancta Domenice na popust 3.499 kn  :shock: ..
otišao preko puta u Elipsa, kad tamo 3.399.. Ukipao odmah u auto  :D ... Za moje potrebe super.. Golema televizija za male pare..Slika super, jedino mi smeta šta nema Bluetooth  (y)
https://www.sancta-domenica.eu/televizori/led-tv/led-tv-samsung-ue49nu7172-uhd.html
https://www.links.hr/hr/adapter-delock-micro-ci2-usb-2-0-bluetooth-v4-0-053200154

:wink:
 
Shepa said:
https://www.links.hr/hr/adapter-delock-micro-ci2-usb-2-0-bluetooth-v4-0-053200154

:wink:



Hebate... Di će ta tehnika  :shock: ... :LOL: Hvala (y)
To mi treba da Soundbar ne trebam spajati optičkim kabeom..
 
Dakle.. Nekidan kupio tv i već 2 noći mi se pali sam od sebe  :shock:  :LOL: ..Gledam po internetu, ljudi po cijelom svijetu ima taj problem bez obzira na marku... Da je krivac ili ruter, ili tv prijemnik, uključen HDMI-CEC .. Da šalju neke signale.. Brale, najmirniji sam bio sa starim katodnim tv-ima.. Trajale bi po 15 god.. Od nove očekujem bar 5-6 god. da radi i da je bacim, ok.. Snizio sam debelo kriterije, ali ne.. Philips lcd mi je imao mrlje na ekranu ko karta svijeta, nakon toga led Samsung mi je trajao 5 god. i onda izgorila gornja  led traka. Kupio novu, a ova se pali sama.. Ajde, bar se ne gasi  :LOL:
 
CIA te špijunira, to je normalno, ne sekiraj se.  :mrgreen:
 
Nazvat ću danas Samsung asistenciju, da vidim šta oni imaju pametno za reći.. Nema smisla da ga idem zamijeniti, kad je to oćito do nekompatibilnosti raznih uređaja ukljućenih u tv (PS3, PS4, Soundbar, ruter ili tv prijemnik- nešto smeta) A zadovoljan sam ekranom bez mrlja itd.. Isključiti ću večeras prvo b-netov tv prijemnik da vidim da li je do njega..
To se ljudima dešava samo po noći  :shock:
Ovo sa timerom nije loša ideja, ako ništa drugo ne upali  (y)
 
Bob Rock said:
Nazvat ću danas Samsung asistenciju, da vidim šta oni imaju pametno za reći.. Nema smisla da ga idem zamijeniti, kad je to oćito do nekompatibilnosti raznih uređaja ukljućenih u tv (PS3, PS4, Soundbar, ruter ili tv prijemnik- nešto smeta) A zadovoljan sam ekranom bez mrlja itd.. Isključiti ću večeras prvo b-netov tv prijemnik da vidim da li je do njega..
To se ljudima dešava samo po noći  :shock:
Ovo sa timerom nije loša ideja, ako ništa drugo ne upali  (y)

tako gasim akvarije,tko bi na sve pazio
 
Bob Rock said:
Nazvat ću danas Samsung asistenciju, da vidim šta oni imaju pametno za reći.. Nema smisla da ga idem zamijeniti, kad je to oćito do nekompatibilnosti raznih uređaja ukljućenih u tv (PS3, PS4, Soundbar, ruter ili tv prijemnik- nešto smeta) A zadovoljan sam ekranom bez mrlja itd.. Isključiti ću večeras prvo b-netov tv prijemnik da vidim da li je do njega..
To se ljudima dešava samo po noći  :shock:
Ovo sa timerom nije loša ideja, ako ništa drugo ne upali  (y)

Prilično sam ziher da nije stvar u TV-u već ti jedan ili oba PS-a rade taj problem ako su podešeni da po noći rade update. Prije nego počneš otkopčavati uređaje baci oko na postavke PS-ova.

PS4: settings -> system -> na enable HDMI device link maknuti kvačicu

PS3: vjerojatno isto tako negdje u postavkama, staviti na disabled.

Ako nije to onda baci oko i na postavke u TV-u, možda je kod njega isto. Ako ne, onda stvarno ne bi znal. :mrgreen:
 
Hvala ti na prijedlozima (y) ..Maloprije sam kontaktirao Samsung..Da znaju u čemu je stvar, da dosta ljudi zove zbog toga i da im je rećeno da kažu da treba iskljućiti u mrežnim postavkama tv-a uključivanje mobitelom i IPv6.Da izgleda mobitel radi problem...Rečeno-učinjeno..Sad promatram :shock:
 
Ne kuzim kako moze mob samostalno paliti tv??umjetna inteligencija :LOL:
 
prpa said:
Ne kuzim kako moze mob samostalno paliti tv??umjetna inteligencija :LOL:

Pa ak je mreza na TV na standby....


Tak ja s laptopom ili mobom palim Desktop PC kad mi zatreba nekaj s njegovih diskova na laptopu ili mobu (y)
 
Moj se Samsung ne pali sam od sebe  ...
Ali na njega imam jedino spojen Google Chromecast 2 (kojim se može paliti i gasiti TV putem Google asistenta - bilo preko moba ili Google Home pametnog zvucnika  , paliti putem npr. YT aplikacije ...)
 
3alfa3 said:
Pa ak je mreza na TV na standby....


Tak ja s laptopom ili mobom palim Desktop PC kad mi zatreba nekaj s njegovih diskova na laptopu ili mobu (y)

ma jebeš to :LOL: radje podmazujem lanac u garazi 8)