leo vince rr + trophy-?????????

b.r.t

New member
može pomoč jel bi bio dobar leo vince rr za trophy-a i koji fergazer treba,rolice i federe....
 
dobra kombinacija,base setup,to pitas za dna? ako da onda dna ima karburator 17.5 a on ti je sasvim dovoljan za taj kit...
 
da za dna.....rr-a več imam a kit mi danas dolazi ,kaj još trebam koje rolice i federe da hvata barem 100km/h  (y)
 
sto se tice rolica i sustica to moras stelati,tesko je ovako reci,mozes stavit sustice crvene one su jako tvrde i kvacilo ce odvajati na visokim okretajima i samim tim imati bolje ubrzanje,a rolice 4.5 do 5g...pa vidi kako ce se ponasati...
 
tesko je reci,treba sve nastelati kako treba,a radilica? koliko dna ima km?
 
a dobro onda moze ostati radilica serijska,samo izbjegavaj prelagane rolice i spustanje po nizbrdicama stalno sa punim gasom...
 
nisam idiot da idem nizbrdicom punim gasom....mislio sam rolice 6 grama i neki amontizeri kvačila drugi....,kupio sam i malossi red sponge....koji amontizeri kvačila (di ima za kupit ) i koja dizna u fergazer jel treba veča dizna....
 
prije svega, investiraj u multivar ako imas, ovak budes imal probleme kaj se tice prijenosa i rupa, a i kranje brzine
malaguti veli za crvene federcice, ovo je pia makina, on ima u ponudi malossijeve crne, bijele i zute
mozes staviti bijele, ti budu dobri
a sad, rolice, mislim da ako nemas multivar da ti bude trebalo oko 5.5-6gr
koju sad imas dizu i jer imas onu lulicu na airboxu s desne strane ?
 
uvijek zaboravim da za piaggio 50 nema crveni sustica,je*** piaggio,minarelli je zakon  :B: