LEOVINCE 4ROAD BEVERLY 200

veliki

New member
Gdje ga ima kod nas za kupiti i kolika mu je cijena??
Ako ima neko polovni, neka se javi.
 
veliki said:
Gdje ga ima kod nas za kupiti i kolika mu je cijena??
Ako ima neko polovni, neka se javi.

Ima li još na kojem mjestu ovo pitanje :mrgreen:

Ima ga kupiti u Auto-Bilu i njegovim poddealerima, preporučujem Yamahu Split, cijena mu je cca. 1600 kn. Prije nekoliko dana preporučio sam ga jednom starijem čovjeku i isti je prezadovoljan. S njim dobijaš i koljeno što je rijetkost kod ovih artikala.
 
Gle, nisam čitao prijašnje postove i neznam dali je to več bilo...
Zanim me još ako nije prejaki zvuk kad se stavi taj spuh,,ono da ne probudim cijelu ulicu. :mrgreen:
 
veliki said:
Gle, nisam čitao prijašnje postove i neznam dali je to več bilo...
Zanim me još ako nije prejaki zvuk kad se stavi taj spuh,,ono da ne probudim cijelu ulicu. :mrgreen:

Nije topic, nego pitanje u topicu DEAK, ali nema veze, ovako je zasebna tema

Glede zvuka, malo je naglašen u odnosu na original, ali definitivno nije preglasan, zato sam ti gore i napisao da je stariji čovjek prezadovoljan(oni obično ne podržavaju buku)
 
čou sam ga ja na 200...zvuk je ono taman.....sigurno nije preglasan....samo malo naglašen i lijepši nego serijski
ovaj ga je platija 1900 za vxr-a 200 doduše...al sve to isto ;) (y) :wink:
 
Imam ga ja na beverly 200. S prigusivacem nije preglasan, ali bez njega se jako cuje. Ja sam beverlya kupio rabljenog sa leom gore pa bas i ne mogu usporediti sa serijskim (dobio sam i njega ali ga nisam isprobao). Puno se pisalo o gubitku performansi. Mogu samo reci da moj ide po satu 120 kmh, te da trosi cca 5,5 l/100km. (je da sam velik i tezak a u uz to vozim digitalno (kao sto bi neki rekli)). Ako sam nesto propustio slobodno pitaj. Ako si u zg mozes ga vidjeti, cuti i probati :D
Pozdrav
Tomica
 
NIsam u zg, ali me jako zanima kako izgleda.Ako imaš sliku možeš mi poslati na mail, da vidim.
Najradije bi kupio polovni jer mi je za probat kako radi, previše dat za novi.
A prigušivač se da skinut i natrag staviti, nije mi jasno kako do radi??? :misli:
 
veliki said:
NIsam u zg, ali me jako zanima kako izgleda.Ako imaš sliku možeš mi poslati na mail, da vidim.
Najradije bi kupio polovni jer mi je za probat kako radi, previše dat za novi.
A prigušivač se da skinut i natrag staviti, nije mi jasno kako do radi??? :misli:

Trebaš imat torx ključ, ali onaj koji ima rupicu u sredini, ukoliko nemaš taj onda uzmeš malo dlijeto i razbiješ onaj mali stupič u sredini vijka na ispuhu i onda odvidaš te dvi vide i izvadiš prigušnicu, ništa lakše 8)
 
Za vidit sliku i tehnicke karakteristike ides na www.leovince.com i tamo nadjes tvoj auspuh sa svim karakteristikama.