Leptiri u trbuhu

B3r0

New member
Možda vam samo bezveze trošim vrijeme, ali ja sam danas tako sretan da to moram jednostavno zapisati. Znači, budim se ja jos pun ljutnje od jučer i laganim koracima se spuštam niz stepenice. Otvaram konzervu riba koja mi je izgledala nekako sumnjivo, ali si mislim "ma dobre su". Da ne razvlačim, frend me zove da mu nekaj spržim za komp i donesem, stavim da se prži, ali mi se nije nikako dalo s biciklom, a apenac usprkos mojem trudu nije htio zapaliti. Ali nisam odustao i odem u "garažu" namjerom da ga skroz raskopam i ponovo složim ako nebi upalio. Ali ponovo ništa, bio sam očajan, još je došla i dosadna mačka mijaukati oukolo. Ona i dalje mijauče pa sam se sagnuo kako bi je "podragao" i onda sam se sam sebi počeo čuditi kako očite stvari ne mogu primijetiti. Skužim da lulica nije "sjedila" kako treba, namjestim ju, pokušam ponovo upaliti, VVRRRRUUUMMM! Nisam znao jel da se trgam od smijeha il da plačem jer tako očitu stvar nisam prije opazio. Sav sretan uzeo sam DVD. Nakon 4 mjeseca sam opet imao taj osjećaj.
prva, druga, treća, četvrta... To je bilo nešto divno. Sve probleme koji su nastali preko zime sam jednostavno zaboravio. Ni sam nisam bio svjestan koliko mi je to nedostajalo. To trzanje kod šaltanja, lagano naginjanje u zavojima, opet sam se osjecao ispunjeno. Osjećao sam nešto u trbuhu, sad jesu li tu bili leptiri ili ona sumnjiva riba bilo me je baš briga.

Evo par slikica moje drage(sorry ako su prevelike):
vov2q9.jpg

16m27v7.jpg

hunnn9.jpg
 
:mrgreen:

E kRRalju ovo je bilo za 5  .

:D
 
Aa i meni taj motorček budi emocije sada da li su leptiri u trbuhu nebitno. Znao sam se super zabaviti sa apencom,samo bio rat nema goriva jebiga.
 
nego kak ti je APN-Tomos....draga??? :misli:

Ajd ga malo operi...ha?  :mrgreen:

Al glavno da on tebe veseli  (y)
 
nsamijo si me dobro....  :D (y)
svaka čast,to je to,s godinama ćeš promijenit motora,a ovaj će ti bit nekako najdraži..na neki čudan način...    (y)
 
kako god okreneš,ali ogromna večina nas je počela sa Tomosima
 
Neka leptirića bude manje ako baš mora, samo nemoj da ti se utrostruče zvijezdice i ptičice  :mrgreen:
 
...ček malo...pa jel to stranački motor....naljka na cilindru.... :LOL: :LOL:
 
jedimaster said:
Čekaj malo , a di je tablica  :misli:


Eeeee...sad si ga nadrapal  :mrgreen:  :mrgreen:

I uz sve te nove oblike i tehnologije današnjih motora velikoj većini nas spomen na legendarni Tomos iskrivi usne u sjetan osmijeh, oči postaju tupe, a sjećanja krenu...
Ni sad nakon svih tih godina nisu me napustili ti leptirići, bili Tomosovi ili Yamahini!
Priča je  (y)
 
Krasan primjerak "apenca". Od dodatne opreme ima izolirku na blatobranu i mačije oko na prednjem kotaču.
Kad se samo sjetim kako je moj izgledao.  :misli: Da danas vidim takvo nešto mislio bi da je došao iz cirkusa.  :mrgreen:

Dobra priča, bit će od tebe pravi putopisac.
 
I kak to obično biva....kad si očajan i ne znaš što ćeš "podragaš" mačku i nađeš rješenje  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ma jarane vazno je da si osjetio leptirice i to je najbitnijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee