Letovanski vrh-off road

Chile

Member
Evo jedan mali off road report....
Tura je bila po livadama, šumskim putevima, nasipima, preko nasipa sa željezničom prugom i tako dalje, relacija Sisak -Letovanski vrh i okolna sela.
Krecemo oko 14h iz Sela, pratim 2 KX250f-a sa adventurom 990....nemam pojma kam idemo ali se cini idealan teren za testiranje KTM-a, ipak star je 7 dana i treba ga isprobati  :mrgreen:

Amjo sad par slika
 
Nemam slika nasipa sa željezničkom prugom prilikom prelaska ali se u pozadini ove slike vidi koliko je visok i zahtjevan ali KTM ga jede ko dijete hrenovku  :mrgreen:

 
dobro ti to...  (y)
a nisu ti ni gume bas za bljatnjavo
 
evo i jos dvije slike da ne mislite da se nije vozilo kak treba  :mrgreen:

Ukupno 55 km cistog off roada od brzog makadama do blata i nasipa, uglavnom par stti cistog uzitka, KTM vise nego ispunio očekivanja, strasno lagan i brz motor, samo nedostaju odgovarajuce gume (sa čepovima) iako na brzom makadamu i sa ovim gumama dopušta brzino do 140 - 150  km/h bez problema, dok u blatu zbog težine hoce pobjeci ali uglavnom to je to   :D

Ukoliko je tko zaniteresiran za ovu rutu slobodno neka mi se javi jer osim dobre vožnje moci ce uzivati i u prekrasnom krakoliku Letovanskog kraja i okolice  :wink:

 
Loki said:
evo i jos dvije slike da ne mislite da se nije vozilo kak treba  :mrgreen:

a cinilo se meni da si na sl. 3918 blago van balansa.... :mrgreen:
 
clox said:
a cinilo se meni da si na sl. 3918 blago van balansa.... :mrgreen:

malo me prevarilo....
prvi put sam prošao sa kontra strane ali nisam znao da sa kontra ide sa pličeg u dublje u obliku slova L pa me malo zbacalo na izlasku ali nist strasno...samo se prevrnuo jer sam ga hvatao neko vrijeme...bezuspjesno  :mrgreen:
 
Idem ja s tobom ak bu bilo :klopa: :piva: Inače sve 5  (y)
 
CANA said:
Idem ja s tobom ak bu bilo :klopa: :piva: Inače sve 5  (y)

Pa gdi češ ti. Vidiš da su ljudi napravili 55 km. U kilometrima govore, ne u metrima :LOL: :LOL: :LOL:
 
Blago vam se,ja cekam prijatelja da sastavi motor pa cemo u gir.U Splitu neznan nikog ko vozi of road
 
skala said:
Pa gdi češ ti. Vidiš da su ljudi napravili 55 km. U kilometrima govore, ne u metrima :LOL: :LOL: :LOL:
Bumo vidli u subotu kolko mogu km u komadu :mrgreen: