letva volana

Vukopas

New member
znam da nije ovome ovdje mjesto..ali bi molio moderatore ako mogu par dana progledati kroz prste  :misli: (y) molio bi poznavaoce sistema rada servo-letvi volana auta da mi se jave na pp ako znaju odgovor na moj problem,ili napišu svoju dijagnozu ovdje,možda još nekome pomogne. radi se o vw sharanu iz 98 godine,2.0i benzinac. Dogadja se sljedeće: volan se nekako ukrutio,naime ide dosta teško,i to u svim pozicijama isto. Pumpa ulja je ok (probao danas staviti drugu,i ponaša se isto) ,nije dobio nikakav udarac u trap,u trapu i zglobovima je sve ok,ništa ne zapinje,ulje origigi-novo,mjenjano prije god.i pol dok se je reparirala letva jer je ulje bilo propustilo. Neda mi se opet nositi na reparaturu,jer kod majstora je dobar dan 2.500 kuna. Stoga ako netko ima kakvu ideju...pomagajte  :moli: :moli: :moli:
 
danijel bojničić 098/736-070 (iza 16h :mrgreen:) majstor za letve volana to mi je frend slobodno ga nazovi i pitaj ali mislim da treba prvo sam to pogledati da bi znal kaj je,ovak ne vjerujem da ti može bilo koji majsror pomoći,ali ipak probaj  (y) (y)
 
boyx said:
danijel bojničić 098/736-070 (iza 16h :mrgreen:) majstor za letve volana to mi je frend slobodno ga nazovi i pitaj ali mislim da treba prvo sam to pogledati da bi znal kaj je,ovak ne vjerujem da ti može bilo koji majsror pomoći,ali ipak probaj  (y) (y)
iza 16  :mrgreen: ok..thx  (y)
 
ajde kad smo već kod tih stvari,
radi se o renaultu 5,prelagan mu je volan,dal ga se može negdje stegnut(čuo sam da postoji nešto al neznam di se nalazi) :misli:
 
evo upravo se vratio iz Samobora,čovjek iz mk fugitives mi je prodao polovnu za 150 eura...suuuper!!! sutra sljedi ugradnja !!
 
samo da se nadovežem na prijašnji post,evo ta polovna letva je samo letva..al doslovno letva,poslužiće kao podupirač za paradajze  :palacdolje: inače malo je bila oštećena..ali kompa...to ti je ispravno,garantiram!!!
toliko o polovnim letvama  :palacdolje: :palacdolje:
ipak će trebati izdvojiti 12.500 kn...
 
Vukopas said:
samo da se nadovežem na prijašnji post,evo ta polovna letva je samo letva..al doslovno letva,poslužiće kao podupirač za paradajze  :palacdolje: inače malo je bila oštećena..ali kompa...to ti je ispravno,garantiram!!!
toliko o polovnim letvama  :palacdolje: :palacdolje:
ipak će trebati izdvojiti 12.500 kn...

a jesi zvao danijela ili nisi  :misli: :misli:
 
Vukopas said:
nisam,nema smisla,itako bi mu to morao konkrektno donesti...

Meni je svojevremeno reparirao letvu ( ili prodao polovnu ispravnu,
teško je reći ) neki lik koji se tim bavi iz Kastva, tvoj kraj  (y)
Al ubi me, ne mogu se sjetiti imena  :palacdolje:
 
AnteK said:
Meni je svojevremeno reparirao letvu ( ili prodao polovnu ispravnu,
teško je reći ) neki lik koji se tim bavi iz Kastva, tvoj kraj  (y)
Al ubi me, ne mogu se sjetiti imena  :palacdolje:
PAVLOVIĆ..
 
Pa, moglo bi se reć;kad ti kune i lasice pojedu kablove od svjećica onda si na čudu  :LOL: