LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

david

New member
ako koga nešto zanima od drugog četvrtka u Lidlu:

http://www.lidl.hr/cro/home.nsf/pages/c.o.20080410.index
 
Kakva je ovo kaciga za 300 kuna  :misli:
 
Piaggissimo said:
Kakva je ovo kaciga za 300 kuna  :misli:
 

zadnja u tvom životu ako je kupiš i s njom  padneš  :mrgreen:
 
Ja imam moto  hlače kupljene kod njih i same riječi pohvale imam.  (y)
Znam još par ljudi koji su kod njih kupovali i svi su zadovoljni.
Ne propuštaju vodu i po najjačem pljusku a  s pripadajućom podstavom bez problema se možete voziti na motoru po hladnom vremenu.  (y)

Jedin zaj... je to kaj su mi malo premale.  :LOL:
 
Ove hlače, kombinezoni, rukavice i imaju prođe.
Al ona kaciga  :palacdolje:
 
Kombinezon - jel to kišni, ili za vožnju po ljetu?

Imam njihove čizme, grijače koljena i potkapu, nemam primjedbi na ništa od toga...
 
Piaggissimo said:
Kakva je ovo kaciga za 300 kuna  :misli:

Imao je u rukama i na glavi i jednom riječju - čista katastrofa.
Sada imam HJC - malo dumi ali nema veze bar se osjećam sigurnije s  njom na glavi.
 
  • Like
Reactions: diesel power
jedino bi se usudio grijace za koljena...
a zaštitnu opremu samo provjerenu...
 
sad bu ispalo da oftopičim, al kaj sernjate i pljujete po toj opremi...  :misli: oprema je ziher kineska, puno jeftinija od standardne, a vidim da se drugdje po forumu kineski motori fale na sva usta... u čemu je razlika između njihove opreme za motore i njihovih  motora.?? u kvaliteti??  :misli:   :? :misli: i jedno i drugo se kupuje u sličnim dućanima... :wc:
 
wingman said:
sad bu ispalo da oftopičim, al kaj sernjate i pljujete po toj opremi...  :misli: oprema je ziher kineska, puno jeftinija od standardne, a vidim da se drugdje po forumu kineski motori fale na sva usta... u čemu je razlika između njihove opreme za motore i njihovih  motora.?? u kvaliteti??  :misli:  :? :misli: i jedno i drugo se kupuje u sličnim dućanima... :wc:

Ca furas? Gore su svi samo hvalili to sto imaju od opreme (osim kaciga). 

I opet ce tema otici u krivom pravcu sad zbog tebe grrr  :mrgreen:
 
vjeverica said:
Ca furas? Gore su svi samo hvalili to sto imaju od opreme (osim kaciga). 

I opet ce tema otici u krivom pravcu sad zbog tebe grrr   :mrgreen:
sori, računajte da nisam niš reko.  :LOL:  inače imam frenda koji vozi kineza... :mrgreen: sve kaj ima od opreme je kupio u metrou i lidlu  :LOL:. on se drži svojih načela i principa.. (y)
 
ma nije istina baš....
pogleda sam film dokumentarac o izradi Alpinestars opreme,
oni su postavili druge standarde u svijetu, imaju neku robotsku nogu na
koju nabiju čizmu i koja simulira šetanje, po 24/7 ta noga radi to je nešto nevjerovatno
siguran sam da to može samo najkvalitetije napravljena roba
 
Zildjian said:
ma nije istina baš....
pogleda sam film dokumentarac o izradi Alpinestars opreme,
oni su postavili druge standarde u svijetu, imaju neku robotsku nogu na
koju nabiju čizmu i koja simulira šetanje, po 24/7 ta noga radi to je nešto nevjerovatno
siguran sam da to može samo najkvalitetije napravljena roba

vjerujem da je tako...
ali Lidl oprema je za ljude koji nikad nece dati 1500 kn za cizme ili 1200 kn za hlace

pa u tom kontekstu bolje ikakva nego nikakva oprema  :wink:
 
Tananda said:
vjerujem da je tako...
ali Lidl oprema je za ljude koji nikad nece dati 1500 kn za cizme ili 1200 kn za hlace

pa u tom kontekstu bolje ikakva nego nikakva oprema  :wink:
tak je.  (y) nit su pare , nit je roba.  (y) kupio sam u "polo" jednom prilikom kišno odijelo na kojem je nakom 5-6 oblačenja otišo ciff. btw, hlače su super. čini mi se da je frendova potkapa jedino kaj bi moglo valjat iz ponude lidla. kaj se tiče griječa koljena, ne valjaju niš. ako neko oće uzet nekakve obične griječe koljena za pod hlače, bolje je u apoteci ili sim-bexu ili nekom fizijatrijskom dućanu uzet one steznike koji ujedno  drže i ligamente koji su povrijeđeni, a solidno su topli. koštaju oko 100 kuna.   :mrgreen:
 
i to šta kažeš....

uglavnom te kacige imaju metalne djelove, ne svaka ali neke...
ima sam jednu Jet, tocno 20 dana je traja sustav vezivanja,
iman osjecaj da su težile i po 3 kila  :mrgreen:
vizir nikakvi, rasklima se nakon 2 mj.

izbjegavat u širokom luku...
 
http://www.louis.de/_404c29dbe84ded5b128fa962c5377a46f4/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=110&wgr=860&list_total=30&anzeige=0&page=0&artnr_gr=208700
http://www.louis.de/_404c29dbe84ded5b128fa962c5377a46f4/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=110&wgr=860&list_total=30&anzeige=0&page=0&artnr_gr=208701
 
ne rade više linkovi od louisa, odma vrati na pocetnu stranicu....
moraš napisat šta treba ukucat...
 
kome ne radi olink treba izbrisati ona brojke i slova pa da ostane samo http://www.louis.de/index....